Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Párkeresés. 27 éves, 156cm,...

Párkeresés. 27 éves, 156cm, 87kg, kedves, őszinte, barátságos, mosolygós, figyelmes. Randizna velem valaki?

Figyelt kérdés

Négy év alatt elhíztam 156cm, 81kg-ra. Nem eszek sokat és egészségtelenül sem, viszont nem is sportolok. Fél éve lett bátorságom elmenni kivizsgálásra és kiderült, hogy lassú az anyagcserém.

Kaptam rá gyógyszert, de az nem volt jó és attól is híztam, így már 87kg lettem. A karantén miatt nem tudtam visszamenni Endokrinológiára és új vérvételre. Ha visszamegyek, kapok új gyógyszert REMÉLHETŐLEG beindul a fogyás, rendeltem futópadot és reménykedem a fogyásban.

Ami viszont sok idő még.

Mivel túlsúlyos vagyok, nem tetszem a férfiaknak, akiknek mégis, az csak kalandot-szexet akar.

Én ilyenbe nem mennék bele!

Öt éve vagyok szingli, előtte egy kapcsolatom volt, ami hat évig tartott.

Már nagyon rossz egyedül, szeretnék találni egy férfit, akinek így is tetszem.

Elég szánalmasan hangzik, de ez az igazság. :D

Esetleg érdekelnék valakit így?



2020. júl. 23. 03:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim válasza:
Es most varod titkon tole a privatot 🤣🤣🤣
2020. szept. 26. 07:15
 52/65 anonim válasza:

51-esnek:


Ááh, nem merek én nagyot álmodni, annál sokkal reálisabb gondolkodású vagyok. :)

Találni fog ő a saját korosztályában is pasit előbb-utóbb.

2020. szept. 26. 07:32
 53/65 anonim válasza:
Én szívesen szeretkeznék veled.
2020. okt. 17. 03:34
 54/65 anonim válasza:

Örömmel beszélgetnék veled. Nem zavar a túlsúlyod.

Írj, ha kedved tartja. (27/f)

2020. okt. 28. 19:27
 55/65 anonim válasza:
Szia . 30 vagyok . Lenne kedved beszélgetni ?
2020. nov. 18. 17:51
 56/65 anonim válasza:
Nekem írhatsz, ha gondolod. 31/F
2020. nov. 26. 21:09
 57/65 anonim válasza:
Én is 85-90 kilós lánnyal ismerkedem. Csak ő 170 feletti. Arányosan nőies, mocskosul jó nagy és telt, nem lógó mellekkel. Nem most hízott el és nem mindenféle kitalált betegségekre fogja. Neki a lábával volt gondja, így nem is tudna úgy mozogni ahogyan te tudnál. Veled ellentétben a stílusa eszméletlenül megnyerő és nem ilyen akadékoskodó és gané mint te. Ja és nincs és nem is volt évekig egyedül. Ergo nem defektes. Neked semmi esélyed. Örülj ha valaki bottal megpiszkál. Ez az igazság!
2020. dec. 12. 11:43
 58/65 anonim válasza:
Írj rám!
2020. dec. 12. 19:43
 59/65 A kérdező kommentje:

57- Nincs semmi baj velem a súlyomon kívül.

Az meg, hogy gonosz voltam, azt adtam, amit kaptam.

Miért legyek kedves azokkal, akik gonoszságokat írnak feleslegesen?

Kis ész kéne, nem a sok hülyeség.

Hidd el sokan megpiszkálnának. :D

Nem tudom, hogy nézel ki, de a stílusod miatt biztos, hogy külsőleg-belsőleg sokkal jobbak is mint te. :D

Viszont, én érett, okos, komoly, kedves férfit keresek.

2020. dec. 27. 01:51
 60/65 anonim válasza:
57 azért nem biztos hogy azért nincs egyedül mert hogy olyan nagy szám és jobb mint a kérdező.nőknél simán talál valakit igy is ugy is.
2020. dec. 30. 19:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!