Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Gyk-s szilveszteri összejövete...

Gyk-s szilveszteri összejövetel azoknak, akik egyedül ültek volna otthon?

Figyelt kérdés

Szeretnék Budapesten összehozni egy olyan összejövetelt, ahova bárki eljöhet az oldalról, akinek lenne kedve a társasághoz, de nincs programja szilveszter estére:)


Fontos: nem társkeresés a cél, olyan ne jelentkezzen, aki pasizni/csajozni akar és kizárólag azért jönne el


Akit várunk:

- szeretne iszogatni, beszélgetni, jól érezni magát ahelyett, hogy egyedül ülne otthon a tv-ben a visszaszámlálást bámulva

- el tud jönni elvárások nélkül, nem fog csalódni, ha netán számára csak külsőleg nem tetsző emberek vannak jelen

- képes levetkőzni a szociális szorongását, önbizalomhiányát és az új évet úgy akarja nyitni, hogy ő el mert jönni random embereket megismerni és beszélgetni


Lehet naiv vagyok, de én örülnék egy olyan estének, ahol nem szorongunk, hogy vajon tetszünk-e a másiknak, nincsenek elvárások. Nem nyomul senki senkire, csak jól érezzük magunkat, sztorizunk, iszogatunk. Egy dolog számít, az a nyitottság új emberek és élmények felé💪🏼


Képcsere nélkül fog zajlani a toborzás, hisz nem a külső a lényeg. Létrehozok egy közös hangouts chatet a résztvevőknek és mindenki mindenkit a helyszínen fog megismerni


Helyszín: Budapesten egy nyugisabb bár, romkocsma vagy hasonló, ami bkv-val könnyen megközelíthető (vagy egyéb ötletek is jöhetnek)


Min. 5 fő biztos részvétele esetén szervezem meg. Kizárólag 18 év felettiekkel. Nők és férfiak, szexuális orientációtól függetlenül


Privátban írjon az, akit érdekelne a dolog. Kérlek titeket, hogy csak olyan jelentkezzen, aki ténylegesen meg is jelenne, ha összejön a dolog! Ezzel elkerülve a felesleges üzenetváltásokat és a tervezettnél alacsonyabb létszám kialakulását:)



#nincsmitvesztened #ebbőlmégjóiskisülhet #nedepizzotthon
2023. dec. 31. 02:21
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim válasza:

#48 Azért ennyire durvának sem mondanám ezt az egészet, attól függetlenül, hogy a kérdező stílusa kiállhatatlan, illetve rosszul végzi a szervezést. Aztény, hogy ilyen emberrel én nem mulatnék, és lehetnek veszélyi az ilyen anonim bulikáknak, de remélem nem lesz rossz vége!


#50 Ámen, így legyen! Buék mindenkinek!

2023. dec. 31. 18:49
 52/59 anonim válasza:
9 vese már biztosan landol a fagyóba.
2023. dec. 31. 19:20
 53/59 anonim válasza:
Hogy sikerült?🙂
jan. 1. 14:40
 54/59 A kérdező kommentje:

#53: Végül 10-en voltunk, 3 helyet jártunk meg az este, de mindenhol kényelmesen elfértünk, nem volt tömeg. Meglepően normális és jó fej volt mindenki, 25-35 között voltunk mindannyian, szóval korban sem voltak nagy szélsőségek. Nagyon jó volt a hangulat, rengeteget nevettünk és végül egy társasjátékos helyen zártuk az estét. Mindenki jól érezte magát szerintem és meg is beszéltük, hogy összeülünk majd máskor is:) Nekem nagyon pozitív meglepetés volt, hogy egy anonim fórumról utolsó pillanatban összehalászott emberekkel ilyen jól éreztük magunkat és senki nem volt gázos forma vagy baltás gyilkos:D

(gyk-ról csak ketten voltunk végül)

jan. 1. 17:10
 55/59 anonim válasza:
#54 Aztán felébredtél a sok pezsgőtől amely miatt bealudtál a 10 helyett max 2 gyakorissal.
jan. 1. 17:16
 56/59 anonim válasza:
#54 Ezt jó olvasni, gratulálok kérdező! :)
jan. 1. 17:24
 57/59 A kérdező kommentje:
#56: Köszi:) Szerintem én ezzel el is engedtem a gyakorit. Újra. Az a srác, aki eljött innen, normális volt, de ugye ha csak ide írom ki a posztot, nem sikerült volna így az este. Itt az oldalon annyi rosszindulatú, megnyomorodott forma van, hogy az embernek az élettől is elmegy a kedve, ha sokat lóg itt. A másik oldalon ahova írtam, senki nem szólt be, többen kértek beszámolót az estéről és akik nem is akartak/tudtak jönni, azok is kedvesen írtak a poszthoz, hogy remélik összejön:)
jan. 1. 18:20
 58/59 anonim válasza:

" Itt az oldalon annyi rosszindulatú, megnyomorodott forma van, hogy az embernek az élettől is elmegy a kedve, ha sokat lóg itt."


Pontosan erre próbáltunk meg figyelmeztetni, és ezért kérdőjeleztük meg az egész szervezésed sikerét is. Na de még mindig nem derült ki hogy melyik az a másik névtelen, anoním oldal! :D Mert igazából ne felejtsük, az este is főleg nekik köszönhető. Ha te a gyakorira alapoztál volna, nem lett volna meg a létszám se amivel elindultok. Az elengedéssel pedig egyet kell értenem, amit az utóbbi időben itt látok az döbbenet. Csak mérgezi az ember lelkét ez a mértéktelen negativitás és egymás b*sztatása.

jan. 1. 18:31
 59/59 anonim válasza:
#58 Narrátor: És a képzeletbeli anonim fórum nevét, még várták a kíváncsibb válaszolók, hosszú-hosszú éveken át. :D
jan. 1. 22:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!