Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Gyk-s szilveszteri összejövete...

Gyk-s szilveszteri összejövetel azoknak, akik egyedül ültek volna otthon?

Figyelt kérdés

Szeretnék Budapesten összehozni egy olyan összejövetelt, ahova bárki eljöhet az oldalról, akinek lenne kedve a társasághoz, de nincs programja szilveszter estére:)


Fontos: nem társkeresés a cél, olyan ne jelentkezzen, aki pasizni/csajozni akar és kizárólag azért jönne el


Akit várunk:

- szeretne iszogatni, beszélgetni, jól érezni magát ahelyett, hogy egyedül ülne otthon a tv-ben a visszaszámlálást bámulva

- el tud jönni elvárások nélkül, nem fog csalódni, ha netán számára csak külsőleg nem tetsző emberek vannak jelen

- képes levetkőzni a szociális szorongását, önbizalomhiányát és az új évet úgy akarja nyitni, hogy ő el mert jönni random embereket megismerni és beszélgetni


Lehet naiv vagyok, de én örülnék egy olyan estének, ahol nem szorongunk, hogy vajon tetszünk-e a másiknak, nincsenek elvárások. Nem nyomul senki senkire, csak jól érezzük magunkat, sztorizunk, iszogatunk. Egy dolog számít, az a nyitottság új emberek és élmények felé💪🏼


Képcsere nélkül fog zajlani a toborzás, hisz nem a külső a lényeg. Létrehozok egy közös hangouts chatet a résztvevőknek és mindenki mindenkit a helyszínen fog megismerni


Helyszín: Budapesten egy nyugisabb bár, romkocsma vagy hasonló, ami bkv-val könnyen megközelíthető (vagy egyéb ötletek is jöhetnek)


Min. 5 fő biztos részvétele esetén szervezem meg. Kizárólag 18 év felettiekkel. Nők és férfiak, szexuális orientációtól függetlenül


Privátban írjon az, akit érdekelne a dolog. Kérlek titeket, hogy csak olyan jelentkezzen, aki ténylegesen meg is jelenne, ha összejön a dolog! Ezzel elkerülve a felesleges üzenetváltásokat és a tervezettnél alacsonyabb létszám kialakulását:)



#nincsmitvesztened #ebbőlmégjóiskisülhet #nedepizzotthon
2023. dec. 31. 02:21
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:

#30: Ennyi erővel senki ne menjen el sehova bulizni, barátokkal se. Hisz mindenhol idegenek fognak körbevenni. Egy szórakozóhely sokkal veszélyesebb egy kis kocsmán lol. Mondjuk az nem csak szilveszterkor, hanem mindig rizikós.

Erőltetett ez a 'te csak meg akarsz védeni mindenkit' szöveg, amivel a rosszindulatod akarod palástolni

2023. dec. 31. 16:25
 32/59 anonim válasza:
Na melyik volt az a másik névtelen platform ahonnan ennyire özönlöttek az emberek? Mert tudtommal mindenhol máshol nevet használnak a felhasználók, és nincs meg az itteni anonimitás.
2023. dec. 31. 16:36
 33/59 anonim válasza:
Kérdező, szerintem jól csinálod, és remélem jól fogjátok érezni magatokat!
2023. dec. 31. 16:37
 34/59 A kérdező kommentje:
#33: Köszönöm! Már megvan a közös chat, az idő és a hely. Mostmár csak figyelem kit kell még hozzáadjak az eseményhez:)
2023. dec. 31. 16:48
 35/59 anonim válasza:
Mekkora kamu vagy te kérdező :D Nincs is másik névtelen platform, nem véletlen kerülted ki a kérdést.
2023. dec. 31. 16:50
 36/59 anonim válasza:
Őszintén, nem tök mindegy hány platformról szerzi az embereket, egyébként a való életben véletlenszerűen is összefuthatnál idióta, kihasználó, stb. emberekkel, úgyhogy szerintem felesleges ezen lovagolni. Aki akar és tud megy, saját döntés, aki meg nem, az hagyja már a kérdezőt! Érezze mindenki jól magát! Akinek meg ez most sajnos nem adatik meg, menjen majd aludni, én is azt fogom csinálni. Nekem se olyan lett az év végém, ahogy terveztem, most épp a poklot járom, de ettől még nem kell mindig mindenkiről rosszat feltételezni.
2023. dec. 31. 17:21
 37/59 anonim válasza:
#36 Én nem feltételezek mindenkiről rosszat, csupán erről a buliról, előkészületek, és ismeretek nélkül. Illetve a kérdezőről is már, mert azt hittem normális, de nagyon hamar kibújik a szög a zsákból, ha valaki kritikusan bírálja egy gyermeteg elme szüleményét, az hamar támadásba lendül..
2023. dec. 31. 17:25
 38/59 anonim válasza:
Ugye? Nekem is gyanus a kérdező stílusa. Egyből olyan fajta támadásba lendül, ami sunyi módon agresszív és bántalmazó. Meg a kérdést is hogy megkerülte. Ez az egész ügy egyre gyanusabb nekem.
2023. dec. 31. 17:28
 39/59 anonim válasza:
Az volna gyanús, ha a lakására invitálná az embereket, az abszolut igen. De egy nyilvános helyen találkozni, szerintem ebben semmi rossz nincs.
2023. dec. 31. 17:51
 40/59 A kérdező kommentje:
Update: már 10-en vagyunk☺️
2023. dec. 31. 18:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!