Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Gyk-s szilveszteri összejövete...

Gyk-s szilveszteri összejövetel azoknak, akik egyedül ültek volna otthon?

Figyelt kérdés

Szeretnék Budapesten összehozni egy olyan összejövetelt, ahova bárki eljöhet az oldalról, akinek lenne kedve a társasághoz, de nincs programja szilveszter estére:)


Fontos: nem társkeresés a cél, olyan ne jelentkezzen, aki pasizni/csajozni akar és kizárólag azért jönne el


Akit várunk:

- szeretne iszogatni, beszélgetni, jól érezni magát ahelyett, hogy egyedül ülne otthon a tv-ben a visszaszámlálást bámulva

- el tud jönni elvárások nélkül, nem fog csalódni, ha netán számára csak külsőleg nem tetsző emberek vannak jelen

- képes levetkőzni a szociális szorongását, önbizalomhiányát és az új évet úgy akarja nyitni, hogy ő el mert jönni random embereket megismerni és beszélgetni


Lehet naiv vagyok, de én örülnék egy olyan estének, ahol nem szorongunk, hogy vajon tetszünk-e a másiknak, nincsenek elvárások. Nem nyomul senki senkire, csak jól érezzük magunkat, sztorizunk, iszogatunk. Egy dolog számít, az a nyitottság új emberek és élmények felé💪🏼


Képcsere nélkül fog zajlani a toborzás, hisz nem a külső a lényeg. Létrehozok egy közös hangouts chatet a résztvevőknek és mindenki mindenkit a helyszínen fog megismerni


Helyszín: Budapesten egy nyugisabb bár, romkocsma vagy hasonló, ami bkv-val könnyen megközelíthető (vagy egyéb ötletek is jöhetnek)


Min. 5 fő biztos részvétele esetén szervezem meg. Kizárólag 18 év felettiekkel. Nők és férfiak, szexuális orientációtól függetlenül


Privátban írjon az, akit érdekelne a dolog. Kérlek titeket, hogy csak olyan jelentkezzen, aki ténylegesen meg is jelenne, ha összejön a dolog! Ezzel elkerülve a felesleges üzenetváltásokat és a tervezettnél alacsonyabb létszám kialakulását:)



#nincsmitvesztened #ebbőlmégjóiskisülhet #nedepizzotthon
2023. dec. 31. 02:21
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Update: már vagyunk 5-en, szóval írjon aki összeszedte még a bátorságát☺️
2023. dec. 31. 14:51
 22/59 A kérdező kommentje:

Végül nem csak gyk-s formák lesznek jelen

Helyszín a 11. kerület lett:)

2023. dec. 31. 15:22
 23/59 anonim válasza:
#22 Mondtam én, hogy meg tudod te oldani ismerőseiddel, barátaiddal is ezt, nem kell ide egy anonim fórum. :D
2023. dec. 31. 15:26
 24/59 A kérdező kommentje:
#23: Erről szó sincs. Egy másik platformra is kitettem a felhívást és ott negativitás helyett jelentkeznek szép lassan az emberek:)
2023. dec. 31. 15:38
 25/59 anonim válasza:

24: azt azért ott mégsem írtad ki, hogy a gyakoriról is horgászol, nemde?!


Plusz már az elején sejteni lehetett, hogy aki gyakorisként menne, az majd egy ilyen helyzetbe fog belesétálni.

2023. dec. 31. 15:40
 26/59 anonim válasza:
#25 Az nem is baj, hogy gyakoriról is próbált halászni, az viszont igen, hogy elvileg felelősségtudatos felnőtt emberként nem látja át ennek a veszélyeit, pláne az arc nélküliségnek, illetve, hogy 1 nappal előtte próbált szervezni, ráadásul rögtön 5 embert. Ha már hetekkel előre ismernék egymást akár facebookon, arccal, névvel, akkor oké, ez így lehetetlen is, meg veszélyes is lehetett volna, ha sikerül.
2023. dec. 31. 15:49
 27/59 A kérdező kommentje:

Mégis milyen helyzetbe? Ahol nem kizárólag gyakorisok vannak?:D Nem tudom neked milyen elmebajod van, de a másik platform szintén anonim. Aki onnan jelentkezett, szintén nem tudja kik lesznek majd jelen. De elárulom neked, eddig SENKI nem kérdezte meg még azt sem, hogy ki milyen nemű, nem még egyéb dolgokat. Rögtön elkezdtek írni ötletek a helyszínre, hogy hol találkozzunk. Érdekes mód vannak, akik nem rugóznak ezen annyit, mint te és szeretnék jól érezni magukat.

Szánalmas az itteni vergődésed és hogy egész nap ezt a kérdést figyeled, miközben szerinted rossz ötlet/kamu/úgysem jön össze/pszichopaták vagyunk. Mint mondtam, az egyetlen nyomi a történetben te vagy.

2023. dec. 31. 15:53
 28/59 anonim válasza:
Az azért komolyan érdekelne, milyen veszélye lehetne ennek?
2023. dec. 31. 16:07
 29/59 anonim válasza:
#25 és a #26- os válaszoló külön személyek te paranoid skizofrén te.. Én vagyok a #23 és #26-os válaszoló, aki tegnap is írt már, és bumburnyák módjára nekemálltál. A #25-ös nem én vagyok, ellenben igaza van a témával kapcsolatban. Mielőtt nekiugranál legközelebb is a személyeskedésnek, nézd meg azt, hogy jó válaszolót támadsz-e meg, te alkeszsimogató őstulok.
2023. dec. 31. 16:10
 30/59 anonim válasza:

#28 Jó esetben semmi, rossz esetben pedig valakinek kapóra jön, az arc, és névtelenség, és eseleg arra utazik, hgy ki lesz részeg, ki sebezhető, illetve kitől lehet egy kis pénzt, vagy más értéket elcsórni. Nem egy ilyen eset volt már, de ne legyen igazam. Vagy a másik, az is benne van a pakliban, hogy csak egy kiégett perverz, csajokat akar fűzögetni, és kizárólag ezért megy.


Mint mondtam, a gyakori nem megfelelő platform erre, ami evidens hiszen ez leginkább egy kérdéseket, és válaszokat nyújtó oldal, nem más bulizásának, randizásának teret adó platform. Persze azt is lehet itt, csak akkor ne lepődjön meg az ember ha nem lesz sikeres, mivel ez nem erre specifikus oldal.

2023. dec. 31. 16:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!