Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Gyk-s szilveszteri összejövete...

Gyk-s szilveszteri összejövetel azoknak, akik egyedül ültek volna otthon?

Figyelt kérdés

Szeretnék Budapesten összehozni egy olyan összejövetelt, ahova bárki eljöhet az oldalról, akinek lenne kedve a társasághoz, de nincs programja szilveszter estére:)


Fontos: nem társkeresés a cél, olyan ne jelentkezzen, aki pasizni/csajozni akar és kizárólag azért jönne el


Akit várunk:

- szeretne iszogatni, beszélgetni, jól érezni magát ahelyett, hogy egyedül ülne otthon a tv-ben a visszaszámlálást bámulva

- el tud jönni elvárások nélkül, nem fog csalódni, ha netán számára csak külsőleg nem tetsző emberek vannak jelen

- képes levetkőzni a szociális szorongását, önbizalomhiányát és az új évet úgy akarja nyitni, hogy ő el mert jönni random embereket megismerni és beszélgetni


Lehet naiv vagyok, de én örülnék egy olyan estének, ahol nem szorongunk, hogy vajon tetszünk-e a másiknak, nincsenek elvárások. Nem nyomul senki senkire, csak jól érezzük magunkat, sztorizunk, iszogatunk. Egy dolog számít, az a nyitottság új emberek és élmények felé💪🏼


Képcsere nélkül fog zajlani a toborzás, hisz nem a külső a lényeg. Létrehozok egy közös hangouts chatet a résztvevőknek és mindenki mindenkit a helyszínen fog megismerni


Helyszín: Budapesten egy nyugisabb bár, romkocsma vagy hasonló, ami bkv-val könnyen megközelíthető (vagy egyéb ötletek is jöhetnek)


Min. 5 fő biztos részvétele esetén szervezem meg. Kizárólag 18 év felettiekkel. Nők és férfiak, szexuális orientációtól függetlenül


Privátban írjon az, akit érdekelne a dolog. Kérlek titeket, hogy csak olyan jelentkezzen, aki ténylegesen meg is jelenne, ha összejön a dolog! Ezzel elkerülve a felesleges üzenetváltásokat és a tervezettnél alacsonyabb létszám kialakulását:)



#nincsmitvesztened #ebbőlmégjóiskisülhet #nedepizzotthon
2023. dec. 31. 02:21
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim válasza:

Én történetesen ismerem a kérdezőt és senkinek semmi félnivalója nincsen tőle. Teljesen normális és vagány ötlet amit kitalált. Az, hogy valakinek fájdalmat okoz, ha másik ember vagy emberek bulizni akarnak vagy jól akarják magukat érezni arról nem tehet senki.


Látom itt valakinek nagyon fájdalmat okoz, hogy szerveződik egy ilyen.


#35


Egyébként van másik, de nyilván az már ilyen századrangú dolog, hogy a beteges frusztrációdra reagáljon és örömet okozzon számodra, hogy van kivel balhéznod.

2023. dec. 31. 18:14
 42/59 anonim válasza:
#41 Olyan vagány, hogy senki nem jelentkezett, és állítólag másik "létező" anonim oldalról szervezkedett. :DD
2023. dec. 31. 18:15
 43/59 anonim válasza:

#42


Rendben, akkor nem jelentkezett senki. :)


A világ viszont számodra ettől még ugyanolyan szar marad..

2023. dec. 31. 18:17
 44/59 anonim válasza:
#43 Nekem nem szar barátom, csak a mai nap, mert egyelőre még unatkozok, mielőtt elindulnék, az én, igaz 3 személyes, de barátokkal körülvett bulimba.
2023. dec. 31. 18:18
 45/59 anonim válasza:
Álljatok már le légyszi!!! Nem mindegy, hogy szervezkedik? Felőlem akárhonnan is jön valaki, teljesen rendben van! Kitalált valamit, ennyi, aztán aki akar elmegy és kész! Had érezzék jól magukat!
2023. dec. 31. 18:21
 46/59 anonim válasza:

#44


Ha úgy barátaid azok az emberek, mint én akkor nem leszel valami jó helyen. De lehet elgondolkoznék a helyedben, hogy tényleg "unalmamban" mielőtt elindulok a bulikába interneten akarok-e kötekedni és levezetni az esetleges frusztrációm. De mindegy is, továbbiakban én nem offolom a kérdést, szerintem egy tök jó ötlet az ilyesmi és nyilván nem mindenki személyiségbe fér vele, de támadni viszont ezért a másikat az év egyik legfeleslegesebb dolga volt.

2023. dec. 31. 18:22
 47/59 anonim válasza:
#46 De te mit ugrasz nekem amúgy? A kérdező rámküldött csak mert ismered? És mi van akkor, ha ismered? Szarom le. Vagy magadtól vagy ilyen önérzetes, és személyeskedő velem, illetve az ismerőseimmel szemben azért, mert nem támogatok egy felelőtlen döntést, vagy kezdeményezést? Egyébként meg te is minden kérdés alá írogatsz, sokszor sületlenségeket itt a gyk-n. Hasonló lelkülettel rendelkezhetsz, mint a kérdező, csak ne hirdetnéd ennyire. :D
2023. dec. 31. 18:27
 48/59 anonim válasza:
Nekem meg a kérdező stílusa az, ami fura még mindig. Nehogy aztán másnap kint legyenek a felhasználónevek, mindenféle illuminált, leitatott és kidőlt fotókkal. Mert az milyen jó móka és humorforrás manapság. Azért ha kovolecset sikerül elkapnotok, küldjétek át nekem is :D
2023. dec. 31. 18:35
 49/59 anonim válasza:
🥳😱🥳
2023. dec. 31. 18:37
 50/59 anonim válasza:
Egy a lényeg, ma este érezze magát jól mindenki!
2023. dec. 31. 18:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!