Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Gyk-s szilveszteri összejövete...

Gyk-s szilveszteri összejövetel azoknak, akik egyedül ültek volna otthon?

Figyelt kérdés

Szeretnék Budapesten összehozni egy olyan összejövetelt, ahova bárki eljöhet az oldalról, akinek lenne kedve a társasághoz, de nincs programja szilveszter estére:)


Fontos: nem társkeresés a cél, olyan ne jelentkezzen, aki pasizni/csajozni akar és kizárólag azért jönne el


Akit várunk:

- szeretne iszogatni, beszélgetni, jól érezni magát ahelyett, hogy egyedül ülne otthon a tv-ben a visszaszámlálást bámulva

- el tud jönni elvárások nélkül, nem fog csalódni, ha netán számára csak külsőleg nem tetsző emberek vannak jelen

- képes levetkőzni a szociális szorongását, önbizalomhiányát és az új évet úgy akarja nyitni, hogy ő el mert jönni random embereket megismerni és beszélgetni


Lehet naiv vagyok, de én örülnék egy olyan estének, ahol nem szorongunk, hogy vajon tetszünk-e a másiknak, nincsenek elvárások. Nem nyomul senki senkire, csak jól érezzük magunkat, sztorizunk, iszogatunk. Egy dolog számít, az a nyitottság új emberek és élmények felé💪🏼


Képcsere nélkül fog zajlani a toborzás, hisz nem a külső a lényeg. Létrehozok egy közös hangouts chatet a résztvevőknek és mindenki mindenkit a helyszínen fog megismerni


Helyszín: Budapesten egy nyugisabb bár, romkocsma vagy hasonló, ami bkv-val könnyen megközelíthető (vagy egyéb ötletek is jöhetnek)


Min. 5 fő biztos részvétele esetén szervezem meg. Kizárólag 18 év felettiekkel. Nők és férfiak, szexuális orientációtól függetlenül


Privátban írjon az, akit érdekelne a dolog. Kérlek titeket, hogy csak olyan jelentkezzen, aki ténylegesen meg is jelenne, ha összejön a dolog! Ezzel elkerülve a felesleges üzenetváltásokat és a tervezettnél alacsonyabb létszám kialakulását:)



#nincsmitvesztened #ebbőlmégjóiskisülhet #nedepizzotthon
2023. dec. 31. 02:21
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
#10: A környékeden is biztos vannak lehetőségek. Akárhogy is, remélem jól alakul majd az estéd☺️🎉
2023. dec. 31. 03:58
 12/59 anonim válasza:
Köszi :)
2023. dec. 31. 04:35
 13/59 anonim válasza:

Szilveszteri találkozó megszervezése legalább két hónap! (De inkább több.)


Már december közepén elkésettnek éreztem az időt, hogy elmenjek oda, ahova a mai napra hívtak meg. (Nincs felújítva az épület, ki tudja, mióta.)


Még nem is tudtam megszemlélni előzetesen a helyszínt, annyira igényelte a szervezetem a pihenést az egész éves hajsza után. (A jegyek viszont mind elfogytak, már három napja nincs üres hely.)


A következő szilvesztert még meg tudod szervezni Kérdező. Ahhoz még időben vagy, arról még nem késtél le.

2023. dec. 31. 05:21
 14/59 anonim válasza:

Egy ember vagyok szeretek ember dolgokat csinál.

Például este az erdőben kistestű emlősökre vadászni.

Szeretem az ember zenét és a sötét nyirkos helyeket.

Szeretek új dolgokat ki próbálni, nem akartok inkább este az erdőben civilizációtól távol ember találkozót szervezni?

2023. dec. 31. 06:10
 15/59 Barnabas333 válasza:
Táncolós házibuliba örömmel mennék Budapesten.
2023. dec. 31. 07:53
 16/59 anonim válasza:
Bár nem keresek szilveszteri bulit...de szerintem nem rossz ötlet. Sőt, nagyon is szuper. Nem értem akik negatívan állnak hozzá. Mit kell ezen szervezni? Kiválasztani egy központi jól megközelíthető helyet, és hajrá. Veszteni mindössze egy felesleges oda-vissza utat veszthet az ember ha nem jön be. Én gratulálok az ötlethez, és hajrá, szurkolok, hogy innen már csak pozitív hozzáállásúak jöjjenek, és sikerüljön összehozni.
2023. dec. 31. 09:15
 17/59 anonim válasza:

Nekem ez a képcsere nélkül dolog egyedül nagyon fura. Miért ne lehetne megnézni legalább kik lesznek ott? Legalább egy Facebook chatet lehetne csinálni azoknak, akik ott lesznek. Miért ne számítana a külső? Ha valakinek a profilja egy szétcsúszott alkesz benyomását kelti, akkor hadd lehessen már kicsit szelektálni. Ha már normális embereket akarsz...


Ha nem lenne programom, én simán bevállalnám, de csak úgy, ha legalább a prifilját látom kik lesznek ott. Az enyémet is nyugodtan meg lehet nézni, normális egzisztenciám van.

Egyébként semmi az ég világon akadálya nem lenne.

2023. dec. 31. 09:16
 18/59 A kérdező kommentje:

#15: Házibuli ismeretlenek meghívásával nálam biztosan nem opció, de ha mégis nyitott vagy más helyszínre, írj:)


#16: Köszönöm a kedves hozzászólást. Végre valaki☺️ Pontosan így gondolkodtam én is, mikor megírtam a posztot


#17: szerintem a nézelődésnek az lenne a vége, hogy x ember nem akar jönni, mert nem lesz jó csaj/pasi. Nem gondolom, hogy szétcsúszott alkeszek jelentkeznek majd, de az üzenetek tartalma/íráskép alapján azért lehet szűrni. Most ez egy spontán dolog, ha valaki nem akar így találkozni, remélem talál más megfelelő programot magának:)

2023. dec. 31. 10:14
 19/59 anonim válasza:
Szerintem az ötlet alapvetően nem hülyeség, lehet, hogy korábban kellett volna ezt megszervezni. Tényleg, mit veszthet az ember, aki egyedül van? Elmész és, ha senki se szimpi, hazamész. Amúgy is csak otthon ültél volna, akkor meg nem mindegy? A kérdező szerintem abszolut jó szándékú ember lehet. Én elmentem volna, de nem pesti vagyok, ez esetben pedig nem kockáztatok. Sok sikert és BÚÉK mindenkinek! Kérdező, azért majd jelezz vissza, hogyan sikerült!
2023. dec. 31. 11:55
 20/59 A kérdező kommentje:
#19: Köszi a kedves szavakat. Igen, ebbe most a pestieknek éri meg belevágni, de remélem neked is jó estéd lesz:)
2023. dec. 31. 12:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!