Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Gyk-s szilveszteri összejövete...

Gyk-s szilveszteri összejövetel azoknak, akik egyedül ültek volna otthon?

Figyelt kérdés

Szeretnék Budapesten összehozni egy olyan összejövetelt, ahova bárki eljöhet az oldalról, akinek lenne kedve a társasághoz, de nincs programja szilveszter estére:)


Fontos: nem társkeresés a cél, olyan ne jelentkezzen, aki pasizni/csajozni akar és kizárólag azért jönne el


Akit várunk:

- szeretne iszogatni, beszélgetni, jól érezni magát ahelyett, hogy egyedül ülne otthon a tv-ben a visszaszámlálást bámulva

- el tud jönni elvárások nélkül, nem fog csalódni, ha netán számára csak külsőleg nem tetsző emberek vannak jelen

- képes levetkőzni a szociális szorongását, önbizalomhiányát és az új évet úgy akarja nyitni, hogy ő el mert jönni random embereket megismerni és beszélgetni


Lehet naiv vagyok, de én örülnék egy olyan estének, ahol nem szorongunk, hogy vajon tetszünk-e a másiknak, nincsenek elvárások. Nem nyomul senki senkire, csak jól érezzük magunkat, sztorizunk, iszogatunk. Egy dolog számít, az a nyitottság új emberek és élmények felé💪🏼


Képcsere nélkül fog zajlani a toborzás, hisz nem a külső a lényeg. Létrehozok egy közös hangouts chatet a résztvevőknek és mindenki mindenkit a helyszínen fog megismerni


Helyszín: Budapesten egy nyugisabb bár, romkocsma vagy hasonló, ami bkv-val könnyen megközelíthető (vagy egyéb ötletek is jöhetnek)


Min. 5 fő biztos részvétele esetén szervezem meg. Kizárólag 18 év felettiekkel. Nők és férfiak, szexuális orientációtól függetlenül


Privátban írjon az, akit érdekelne a dolog. Kérlek titeket, hogy csak olyan jelentkezzen, aki ténylegesen meg is jelenne, ha összejön a dolog! Ezzel elkerülve a felesleges üzenetváltásokat és a tervezettnél alacsonyabb létszám kialakulását:)



#nincsmitvesztened #ebbőlmégjóiskisülhet #nedepizzotthon
2023. dec. 31. 02:21
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim válasza:

Ahhoz már biztosan értesz, hogy a lehető legkevesebb emberhez jusson el az ötleted a lehető legutolsó pillanatban :>


Plusz a leírt célközönséged pont olyan emberekből áll, akik hót biztos, hogy ilyet nem vállalnának be. Aki meg igen, az már túlontúl nyitott személyiség.


PluszPlusz te melyik táborhoz tartozol, mert lehet te ülteted fel a jelentkezőket azzal, hogy nem is jelensz meg, vagy éppen valami más huncutsággal.

2023. dec. 31. 02:30
 2/59 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit last minute az ötlet, de egy ideje nem voltam itt az oldalon és eszembe sem jutott mostanáig, hogy írjak ide. Jelenleg is kételkedem abban, hogy fognak jelentkezni a kiírásomra, de mivel láttam pár hasonló kérdést, bizakodó vagyok. Szerintem csak arra van szükség, hogy valaki összefogja az embereket:)

Aki nem tud bízni abban, hogy ez összejön és jól is elsülhet az este, az akkor ne írjon. Nem kötelező, én maximálisan megértem a bizalmatlanságot is, de én most úgy döntöttem, hogy bízok azoknak a szavában, akik írnak nekem, hogy szeretnének jönni. Ennyi☺️

2023. dec. 31. 02:41
 3/59 anonim válasza:

Elképzelés: földöntúli eszmecserék kultúrált, nyugodt emberekkel, lehetőleg fiatalabbak nélkül.


Valóság: ott lesz a kérdező, meg max 2 ember, ebből az egyik súlyosan mentális beteg, aki a gondjait meséli egész este, illetve egy alkoholista, aki már a megjelenéskor saturészeg lesz.

2023. dec. 31. 02:45
 4/59 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor neked nem kell jönni, ha ennyire szörnyűnek képzelsz egy találkozót tök átlag emberekkel.

Én szívesen beszélgetek az este első felében mentális kihívásokról, mélypontokról is (nekem is van). Az alkeszek meg sokszor a legviccesebbek és a legrandomabb szituációkba képesek keverni a társaságot. Legalább nem unatkozunk:)

2023. dec. 31. 02:51
 5/59 anonim válasza:
Nem képzelek semmit, hanem konkétan ez lenne, de az, hogy 5 ember eljön, aki vállalja ezt arc, kép nélkül, pláne egy nappal előtte, egy random, ismeretlen oldalról összetoborzott emberekkel, az képtelenség. Ez nem is baj, mert ennyi veszélyérzete kell legyen az embernek. Ha esetleg már mindenki hetek óta ismerné egymást neten, akkor talán. Mondom, lehet, hogy lenne találkozó 1-2 emberrel, de az úgymond a hardcore szint, beteg, különc emberek lennének, mivel normális ember nem vállal be ilyet, és nem azért mert ismeretlenek, hanem mert ez egy anonim fórum.
2023. dec. 31. 02:56
 6/59 A kérdező kommentje:

Ezen az oldalon is ugyanolyan emberek vannak, mint akik az utcán sétálgatnak. A találkozó nyilvános, biztonságos helyen lesz.


Ha te csak a rosszindulatot és negativitást tudod ontani magadból és tönkre akarod tenni mások estéjét, illetve egy amúgy teljesen jó szándékú, szerintem kedves kezdeményezést, akkor az egyetlen nyomi itt te leszel

2023. dec. 31. 03:08
 7/59 anonim válasza:
Igen, tipikus, hogy mindig az a nyomi, aki megmondja a valóságot. :D Én nem ünneprontó akarok lenni, csak lerángatni a valóság talajára, hogy ez lehetetlen, pláne itt. És igen ugyanolyan emberek vannak itt is, mint máshol, csak éppen ez egy anonim fórum, és akik találkozgatnának, azokkal 99%, hogy valami nagyon nem klappol, tapasztaltam, persze tisztelet a kivételnek. Én viszont továbbra is azt mondom, hogy lehetetlen holnapig beszerevezni 5 embert, aki viszonylag normális is, még nem arctalan közösségi oldalakon is. Pláne innen, kérd meg haverjaidat, ismerőseidet, és menjetek el iszogatni szerintem. Látszik, hogy te még nem nagyon ismerkedtél innen új emberekkel, én igen 5/4 csalódás, ha meg is történne a jelenleg fiktív buli, amiről már úgy beszélsz mintha fix lenne, nagyot csalódnál, de addig ez a nyomorult legalább iszogat, és vidáman tölti el az idejét, tedd ezt te is. ;)
2023. dec. 31. 03:18
 8/59 A kérdező kommentje:

Miért csinálsz úgy, mintha tragédia lenne, ha nem jön össze ez a találkozó? Mit érdekel az téged egyébként is. Ha összejön, örülök, ha nem, akkor meg nem történik semmi.

Az, hogy te egy pancser vagy, nem jelenti azt, hogy másoknak nincs innen siker sztorija. Én is ismertem meg olyat, akivel már hónapok óta beszélgetünk haverilag, illetve volt innen több kalandom is. Képzeld, egyik sem alkoholista pszichopata volt:) Tudom, ez szerinted lehetetlen és kamu, de akkor felmerül a kérdés, hogy mit keresel az 'ismerkedés' kategóriában:) Itt azok vannak, akik szeretnének ismerkedni és akik hisznek benne, hogy jó is kisülhet egy találkozásból. Aki ezt lehetetlennek tartja, az ne jöjjön ebbe a kategóriába. Mivel látom, hogy te reménytelen eset vagy, nem kívánok több teret adni a rosszindulatodnak. Kívánom, hogy jövőre távozzon a nyomorúság a lelkedből☺️

2023. dec. 31. 03:29
 9/59 anonim válasza:
"Nyomorúság". Azért ez vicces, hisztériát csapni azért mert valaki leírta teljesen normális hangnemben, hogy ez egy irreleváns ötlet. Én érveket adtam, felsoroltam a veszélyeit az anonimitás ilyen fajtájának, ehhez képest te pedig már kétszer ugrasz bele a személyeskedésbe, csak azért, mert valakivel nem vagy egy véleményen. Hát, te tudod, ha fejedbe vetted, hogy összejön, akkor összejön biztos, te nagy buláj szervező. :D
2023. dec. 31. 03:33
 10/59 anonim válasza:
Kár hogy 200km nekem Bp, pedig még benn is lennék :S
2023. dec. 31. 03:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!