Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért történik az, ha valaki...

Miért történik az, ha valaki rám ír, majd megbeszélünk valamit, akkor szó nélkül lelép? Ti tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés

2 ismeretlennel is leveleztem. Én teljesen őszinte voltam, és valószínűleg naiv. Mindent elfogadok, bármi is legyen a vélemény. Na de szó nélkül lelépni? Legalább annyit mondjon hogy már nem szeretnék tovább levelezni veled. Ez nem nagy kérés.


Nő vagyok.



2021. szept. 20. 12:46
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Az a baj, hogy ezek szándékosan fordulnak elő.
2021. szept. 22. 21:16
 32/35 anonim válasza:
Teljes mértékben megerősítem, én is ilyen vagyok. (Mármint hogy szó nélkül lelép a társalgó partnerem... Se puszi se pá...) Nagyon ritka aki legalább megmondja őszintén, hogy hát ő inkább akkor nem akarna már semmit, beszélni se, meg találkozni se. De jellemzőbb egyébként az, hogy találka előtt nem válaszol és megfutamodik az illető. (Aki 100%, hogy létező személy egyébként..)
2021. szept. 22. 22:02
 33/35 anonim válasza:
Én nő vagyok, mindig indoklással köszönök el , viszont több férfi is szó nélkül tűnt el. Intelligencia kérdése az egész, csak azt sajnálom, hogy időt szántam rájuk.
2021. okt. 7. 08:41
 34/35 anonim válasza:

Sokat tapasztalom én is

Nem kapcsolatot keresek,én soha nem keresek ha úgy alakul jön…amint kiderül h egyedülálló anya vagyok mindenki lelép

Egy bocsi de nekem nem fér bele szerintem igazán járna én úgy gondolom

33/N

2021. okt. 14. 12:33
 35/35 anonim válasza:
Én is így jártam és annyira rosszul esik. Szerintem most egy ideig nem akarok itt levelezni.
2021. okt. 17. 22:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!