Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért történik az, ha valaki...

Miért történik az, ha valaki rám ír, majd megbeszélünk valamit, akkor szó nélkül lelép? Ti tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés

2 ismeretlennel is leveleztem. Én teljesen őszinte voltam, és valószínűleg naiv. Mindent elfogadok, bármi is legyen a vélemény. Na de szó nélkül lelépni? Legalább annyit mondjon hogy már nem szeretnék tovább levelezni veled. Ez nem nagy kérés.


Nő vagyok.



2021. szept. 20. 12:46
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
Ez a divat mostanában.
2021. szept. 20. 12:59
 2/35 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom több mint 10 éve regisztráltam ide. Más kategóriák érdekeltek akkoriban. DE. Soha nem tapasztaltam ilyet. Ez valami katasztrofális. Komolytalanok akik csak szó nélkül eltűnnek. Tudnék cifrábbat is mondani, de inkább nem.
2021. szept. 20. 13:03
 3/35 anonim válasza:
Hány éves vagy, kérdező? Lehet kiábrándultak belőled.
2021. szept. 20. 13:08
 4/35 A kérdező kommentje:
A korom itt nem lényeg. A saját korosztályom szerint kerestem barátságokat. Az pedig valóban lehet hogy kiábrándultak belőlem, mert bármi előfordulhat. Csupán az a baj, hogy nem mondta meg. Erről szól a kérdésem is. Nem a koromról.
2021. szept. 20. 13:13
 5/35 anonim válasza:
Én is így jártam. Azt gondoltam, törölte a levelemet és nem tudott írni, mert úgy a semmiből ugye nem tud, úgyhogy írtam neki megint. Visszaírt, mintha mi se történt volna... egy darabig aztán megint semmi. Szerintem ne agyalj rajta! Nem akar beszélgetni, ez van.
2021. szept. 20. 13:17
 6/35 anonim válasza:
Nem fontos már az embereknek a barátság. Igen ritka akinek igen. Legalábbis én ezt tapasztalom.
2021. szept. 20. 13:17
 7/35 Camorri válasza:

3 éve egy korombeli lánnyal randit beszéltünk, már csak egy kérdés volt: mikor. Feltettem, letiltott. Azóta se értem hogy miért történt ez.

És sajnos több ehhez hasonló tapasztalatom van.

És még mielőtt valaki kérdezné: 25/F

2021. szept. 20. 13:19
 8/35 anonim válasza:
Sajnos sokszor megesett már velem is.
2021. szept. 20. 13:20
 9/35 anonim válasza:
A nők/lányok körében ez még gyakoribb. Mindenesetre sajnálom, gerinctelen dolog az ilyen.
2021. szept. 20. 13:29
 10/35 A kérdező kommentje:

Hihetetlen ami itt folyik..

Én is úgy látom, hogy az őszinte emberek barátsága már nem számít az embereknek.

Az belső értékek, őszinteség, jóindulat, tisztesség ma már nem divat.

Szomorú.

2021. szept. 20. 13:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!