Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért történik az, ha valaki...

Miért történik az, ha valaki rám ír, majd megbeszélünk valamit, akkor szó nélkül lelép? Ti tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés

2 ismeretlennel is leveleztem. Én teljesen őszinte voltam, és valószínűleg naiv. Mindent elfogadok, bármi is legyen a vélemény. Na de szó nélkül lelépni? Legalább annyit mondjon hogy már nem szeretnék tovább levelezni veled. Ez nem nagy kérés.


Nő vagyok.



2021. szept. 20. 12:46
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
Az nem lehet, hogy le lettek tiltva az oldalról?
2021. szept. 20. 13:35
 12/35 A kérdező kommentje:

Azt nem hiszem, de megeshet. Na de ennyien? Ahogy elnézem a válaszokat sokan csinálják hogy lelépnek...

Amúgy valaki koordinálja a privát üzeneteket? Nem hinném. Esetleg a kérdés-válasz megjegyzéseket lehetne. Vagy esetleg jelentette valaki a moderátoroknak? Nincs elképzelésem hogy a letiltás hogyan működik.

2021. szept. 20. 13:39
 13/35 anonim válasza:

Tapasztaltam én is, értetlenül állok előtte. Nagyon rossz irányba tartunk. Mintha az embereknek már nem lenne fontos semmi, nem érdeklik a következmények (akár vannak, akár nincsenek).

Ahogy írtad is, az őszinteség, tisztesség már nem érték.


Valahol szerintem az internet maga is okozza ezt, név és arc nélkül baromi könnyű taplónak lenni, hisz nincs számonkérés, nem kell magyarázatot adni, csak kilép/tilt/töröl/nem válaszol és szerinte "meg is oldotta".

34/N

2021. szept. 20. 13:44
 14/35 anonim válasza:

Én szivesen beszélgetek lelépés, tiltás nelkűl! :)

24/F

2021. szept. 20. 13:57
 15/35 anonim válasza:
Esetleg miközben veled beszélt, írt valami szabálysértőt sokadjára. És pont akkor tiltották, így más válaszolni sem tudott. De erre tényleg nincs sok esély.
2021. szept. 20. 14:08
 16/35 A kérdező kommentje:
Amúgy csak 2 emberről van szó (azt most ne számoljuk, hogy a privát üzenetekből úgy látom nincs elveszve a világ, vagyunk itt még jó páran, akik tisztességesek). Ők sosem voltak velem bunkók, sőt igazából nagyon kedvesek voltak! Ezért sem értem a történteket.
2021. szept. 20. 14:12
 17/35 anonim válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés! Én egy lánnyal leveleztem kb. 5 hónapot. Nehéz időszakon ment át. Úgy éreztem átsegítettem rajta a tanácsaimmal vagy csak azzal hogy egy idegennek leírhatta. Ennek kb 1 éve. Azóta nem írt rám. Az utolsó üzenetváltásnál is csak panaszkodott, nem köszönt el. Bízom benne hogy jól van.
2021. szept. 20. 14:34
 18/35 anonim válasza:
Mégis miért fontos közölni? Ha nem ír többet az is ugyan azt jelenti..ha már nincs kedve hozzád ugyis észre veszed
2021. szept. 20. 14:55
 19/35 A kérdező kommentje:
18-as válaszolónak! Nyilvánvalóan észreveszem! Az elköszönés csak egy formája az intelligens búcsúzásnak!
2021. szept. 20. 15:05
 20/35 anonim válasza:
én szivesen beszélgetek veled és nem tünök el :)
2021. szept. 20. 15:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!