Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért történik az, ha valaki...

Miért történik az, ha valaki rám ír, majd megbeszélünk valamit, akkor szó nélkül lelép? Ti tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés

2 ismeretlennel is leveleztem. Én teljesen őszinte voltam, és valószínűleg naiv. Mindent elfogadok, bármi is legyen a vélemény. Na de szó nélkül lelépni? Legalább annyit mondjon hogy már nem szeretnék tovább levelezni veled. Ez nem nagy kérés.


Nő vagyok.



2021. szept. 20. 12:46
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:

Rengetegszer megesett már velem. Az emberek megunják egymást egyik napról a másikra, főleg ha nem rendszeres a személyes kontakt. Ilyenkor mindig jön más, aki érdekesebb vagy csak simán kifogynak a témából.

A másik, nekem is volt olyan ffi, akivel hónapokon keresztül beszélgettünk. Minden rendben volt. Messze lakott, de egy idő múlva megbeszéltünk egy talit, mert pont a városomtól pár km-re lett volna dolga. Így elterveztük a talit, majd a tali előtt 1 héttel eltűnt és többé nem beszéltünk. Az okát sosem tudtam meg. Félelem a sok kudarc után, rájött, hogy mégse akar semmit, nem volt túl az exén, akármi is lehetett az ok.... Ez manapság gyakoribb, mint gondolnád.

2021. szept. 20. 15:52
 22/35 anonim válasza:

A népesség jó ~90%-a retardált, gondolkodásképtelen.


Ez ebből következik, hogy elbújnak, eltűnnek, nem képesek kommunikálni, nincsenek önálló gondolataik stb...

2021. szept. 20. 16:12
 23/35 anonim válasza:

A virtuális világban nagyon könnyű kapcsolatot teremteni, de nagyon könnyen el is lehet veszíteni.

Sajnos, a többség képtelen a mélyebb beszélgetésekre.

Most volt nekem is két ilyen esetem, s emiatt erősen gondolkodom, hogy 3 év után elköszönök az oldaltól.

F

2021. szept. 20. 16:13
 24/35 anonim válasza:
Ez az én meglátásom. Azonban, hogy pontosan mi ez, miért van, azt nem tudom, ugyanis az ilyen személyek nem képesek ugye elmondani ezt... Tehát, feltehetően ez van.
2021. szept. 20. 16:13
 25/35 anonim válasza:

Amúgy ilyen esetben később egy plusz üzi megéri, lehet, csak elmaradt a dolog.

Nekem is volt ilyen itt az oldalon is, egy válasz kapcsán kezdtünk beszélgetni, nem akartunk semmit egymástól, csak belemerültünk a levelezésbe. Egyszer olyankor jött az üzi, mikor nem tudtam reagálni, jó majd írok jó majd írok, aztán elfelejtődött. X idővel később meg már olyan gáz, hogy ja bocs elfelejtettelek.


De "való életben", valódi ismerősökkel is jártam már így, jó majd este, jó majd holnap, és elfelejtődik a reagálás. Vagy egyszerűen végiggondolja az ember, mit válaszol, ha odajut... de elfelejti. És az van benne, hogy írt, és mégse.

Voltam már mindkét oldalon, felejtettem is el válaszolni, meg rólam is felejtkeztek már meg. Egy emlékeztetőt megér a dolog.

2021. szept. 20. 16:30
 26/35 A kérdező kommentje:

Kedves 25-ik hozzászóló. Írtam Neki. Meglátom mi lesz...

Amúgy Velem az lehet a baj, hogy szeretem először picit megismerni az embert, kérdezősködök, érdeklődök. Sokan ezek szerint ezt nem szeretik.

2021. szept. 20. 18:26
 27/35 anonim válasza:
Az a baj, hogy itt sokan keresnek barátságot, kapcsolatot, majd amikor elkezdődik a csacsogás,, kiderül, hogy A, vagy nincs semmi terve, hogy mit is akar az az illető, vagy, ami gyakoribb, hogy B, igazán nagy fedélzeti probléma lakozik egyeseknél, így meg nem csoda, hogy sokan tipliznek.
2021. szept. 20. 22:30
 28/35 anonim válasza:

Kérdező, minden rosszindulat nélkül muszáj megkérdeznem hogy szerinted nem probléma-e az hogy túl sok jelentőséget tulajdonítasz az itt kötött kapcsolatoknak?

Elvégre ez egy anonym oldal amire a legtöbben azért jönnek fel hogy kérdezzenek vagy unatkoznak és olvassagák a jobbnál jobb kérdéseket és válaszokat, esetleg trollkodjanak (tudom, ritka az ilyen ;)).


Kérdem ezt úgy hogy én pl. már 2 lánnyal is randiztam innen...

2021. szept. 20. 22:46
 29/35 anonim válasza:

"kérdezősködök, érdeklődök"


Érdemes figyelembe venni, hogy ilyen netes felületeken sok a zárkózott ember. Ilyenkor nagyon nem mindegy, hogy miről is szól a kérdezősködés. Én élőben is nagyon sokat küzdök ezzel, hogy ha valakivel beszélő viszonyba kerülök, akkor nagyon gyorsan elkezdenek záporozni az indiszkrét keresztkérdések amik egy kiforrottabb ismeretségbe még bele is férnének, de tök jó lenne nem rögtön ilyenekkel kezdeni.


Erre én is úgy szoktam reagálni, hogy elkezdem kerülni, hogy beszélnem kelljen az illetővel, mert a beszélgetés nem egyenlő a vallatással, és nem az a célja, hogy pocsékul érezzük magunkat miatta.


El tudok képzelni eseteket, amikor az eltűnösdi ennek egyfajta digitális megfelelője lehet.

2021. szept. 21. 09:02
 30/35 anonim válasza:
Nekem is lehet írni, én sem tűnök el. Egyszer előfordult discordon, hogy valakinek nem írtam vissza, akivel jóban vagyok. Rajta felejtettem a discordot, de nem figyeltem, hogy írt és elkattintottam onnan. Utána a dc nem jelzett, hogy jött új üzenet, így nem néztem oda. Pár nap után kérdezte, hogy miért tűntem el. Azóta jobban figyelek erre. Szóval véletlen is lehet, nem csak szándékosan.
2021. szept. 22. 20:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!