Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Eddig a Hold sötét oldalán...

Eddig a Hold sötét oldalán éltem, ezért nem tudtam, hogy élnek a földön...Bevezetnétek a barátkozás mikéntjébe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos a Hold sötét oldalán éltem 26 évet le, de véletlenül ma átértem a naposra. Megdöbbentő volt, hogy egyrészt milyen fényes minden, másrészt, hogy ott egy sárgolyó alattam. Azt mondták a barátaim, hogy a gyakori.hu az emberiség legkomolyabb, legintellektuálisabb rétegének a kommunikációs csatornája.

Kérlek, beavatna valaki a földi élet rejtelmeibe?


P.s. remélem nem zavar, ha zöld vagyok és pikkelyes, sokat bántottak már érte kiskoromban a kékszőrűek. :(



2021. júl. 12. 14:14
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim válasza:
Azert valamit mi sem bocsajtunk meg. Tudod vannak dolgok amiket megbocsat az ember, de vannak dolgok amiket nem es teljesen jogosan. Pl. Itt is olvashato tobb ilyen. A mi nap olvastam egy lany irta, hogy random utcan odament hozza a legjobb baratnoje pasija es lekevert neki egy nagy pofont. Mint kiderult azert mert azt hitte hogy o kavarta a szart a parkapcsolataban. Kozbe neki semmi koze nem volt hozza. Ott lett vege a baratsagnak. Es lehetne sorolni miket nem.
2021. júl. 14. 13:50
 52/60 A kérdező kommentje:
Hmm elegáns megoldást alkalmazott, meg kell hagyni. :D Beépítem a repertoáromba. :3
2021. júl. 14. 13:52
 53/60 anonim válasza:
Marmint gondolom a lanyra gondoltal aki megszakitotta a baratsagat a legjobb baratnojevel mert a pasija nem kerdezett hanem pofozkodott ezzel veszelyeztette a testi epseget a lanynak.
2021. júl. 14. 14:05
 54/60 A kérdező kommentje:
Is. :D
2021. júl. 14. 14:09
 55/60 anonim válasza:
Értem akkor ezek szerint te is tapló akarsz lenni. Taszító tulajdonság.
2021. júl. 14. 14:30
 56/60 A kérdező kommentje:
De legalább jó lennék tüzelőnek. :( :3
2021. júl. 14. 18:35
 57/60 anonim válasza:
Micsodának?
2021. júl. 14. 19:16
 58/60 anonim válasza:

57

A taplót tüzelőnek is használják, lám a messziről jött idegen is taníthat valami újat.

2021. júl. 15. 19:05
 59/60 anonim válasza:

Mármint milyen értelemben tüzelőnek, mert lehet többféleképpen érteni.


Ha hadászatira gondol azt inkább lövésznek nevezik.


Tüzelőnek nevezik a fát. Tüzelő nőstény kutyát.


Szóval nem igazán értem én ezt.


De egyébként ha hadászatira gondolt, akkor tényleg jobb ha távol marad a Bolygónktól.

2021. júl. 15. 19:26
 60/60 A kérdező kommentje:
Kérem szépen a tapló és a tüzelés relációjában sok választási lehetőség nem maradt a relevancia tekintetében. xd
2021. júl. 16. 15:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!