Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Eddig a Hold sötét oldalán...

Eddig a Hold sötét oldalán éltem, ezért nem tudtam, hogy élnek a földön...Bevezetnétek a barátkozás mikéntjébe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos a Hold sötét oldalán éltem 26 évet le, de véletlenül ma átértem a naposra. Megdöbbentő volt, hogy egyrészt milyen fényes minden, másrészt, hogy ott egy sárgolyó alattam. Azt mondták a barátaim, hogy a gyakori.hu az emberiség legkomolyabb, legintellektuálisabb rétegének a kommunikációs csatornája.

Kérlek, beavatna valaki a földi élet rejtelmeibe?


P.s. remélem nem zavar, ha zöld vagyok és pikkelyes, sokat bántottak már érte kiskoromban a kékszőrűek. :(



2021. júl. 12. 14:14
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim válasza:
5-ös buzdító beszámolója nem igaz, az ilyen ténykedések nálunk egyenlő a garázdasággal, tiszteletlenséggel, és fájdalom okozással, úgyhogy ha keresel is fenyőtobozt vidd haza és ültesd el a magokat, hátha fenyves nő a Holdon. :)
2021. júl. 12. 15:15
 12/60 anonim válasza:

5 ez mestermű volt~


Kérdező, itt vagy a legjobb helyen ha baratokat keresel. Csak annyi a dolgod hogy lepontozod az illetőt (ezt a válasz jobb alsó sarkában teheted meg), ez néha felér egy szép, megtermett tobozzal.

Minél jobb választ írtvalaki, annál fontosabb hogy gyorsan lepontozd, mert nagyon várja!

2021. júl. 12. 15:16
 13/60 A kérdező kommentje:

11es én inkább leköltöznék hozzátok. Esetleg a kertemben is megnőne a fenyves? :))) :$


12es földilakó sajnos nem tudom lepontozni. Egyrészt nem engedi a szívemben élő szeretet, másrészt nem látok rá lehetőséget. :( :)

2021. júl. 12. 15:19
 14/60 Shai-Hulud válasza:
Nem akarok egy pillanatra sem rasszistának tűnni, de azt még megmondanád, hogy sötétzöld vagy-e, vagy pedig világoszöld?
2021. júl. 12. 15:27
 15/60 anonim válasza:
Jó helyen vagy sötét idegen.Egyszerű az ismerkedés itt:add ki magad nőnek,szerezz kamu meztelen fotót írd hogy te vagy,mindjárt sok barid lesz.
2021. júl. 12. 15:28
 16/60 A kérdező kommentje:

14-es földlakó: Metál-zöld vagyok, hiszen amíg a Hold kerek, mindig lesznek rockerek.


15.-ös lakos: "16 éves lány vagyok, és nagyon magányos. Valaki beszélgetne velem? :P xd" Valahogy így kell?

2021. júl. 12. 15:30
 17/60 anonim válasza:
Így,de írd azt is hogy nagymellű szűz vagy😂
2021. júl. 12. 15:31
 18/60 A kérdező kommentje:
dehát ez magától értetődő..... érett férfit keresek. :$
2021. júl. 12. 15:33
 19/60 anonim válasza:
Az érett férfiak a bányában...ja nem, itt horkol egy szép példány mellettem :)
2021. júl. 12. 16:09
 20/60 A kérdező kommentje:
de gondolom monogámiában éltek itt a földön :/
2021. júl. 12. 16:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!