Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 18 éves lány vagyok, szeretnék...

18 éves lány vagyok, szeretnék új barátokat illetve ismerkedésről is lehet szó ?

Figyelt kérdés
Rólam amit tudni kell:Bi, hűséges,segítőkész,megértő, konkrét ideálom úgy nincs,viszont a lányoknál inkább a szőke/fekete hajúak jönnek be(de a barna sincs kizárva) fiúknál barna, imádom a horror filmeket(de bármit megnézek)

2021. júl. 11. 14:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
Hát kicsit nagyok az igényeid. Így egyedül leszel. De akkor okés rendben próbálkozz.
2021. júl. 11. 14:39
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyok? Csak a hajszínt írtam le,hogy kinél melyik tetszik inkább, a többi az én vagyok 😅
2021. júl. 11. 14:46
 3/14 anonim válasza:

Én szeretek képeket nézni a hegyekről, tájakról. Félek a fogorvostól és a kedvenc színem az zöld. Ha ez alapján érdekes vagyok akkor lehet írni bárkinek

17/L

2021. júl. 11. 14:50
 4/14 anonim válasza:

B*sszus! Nem bánod ha sokkal fiatalabb vagyok?

Biszexuális vagyok, mindenfajta filmet szeretek (unoka tesvéremmel nagyon sok horror filmet szoktunk nézni)

De egy részletesebb leírás rólam:

Magamról:

Elég pozitív és optimista embörke vagyok! Szeretek beszélgetni,filmezni, zenélni!(több hangszeren is játszok!) És elég színes ember vagyok néha kedves néha bunkó…..

És NAGYON MAKACS! Nehezen adom magam ha még csak most ismerkedtünk meg úgy valahogy illedelmes csöndes komolyabb ember vagyok abban a fázisban, DE NEM MINDIG! Ha jól kijövünk akkor már sokat beszélek és sokat hülyülök, szóval igen több dolog miatt is nehezen bízom meg az emberekbe. És nem tudom hogy ilyenkor mért nem tudom magam adni szóval ha beszélünk telefonon hívásba vagy videochatbe akkor lehet hogy még nem leszek teljesen önmagam...😄

Amúgy csajos lány vagyok, de csak fiú tesóim vannak.(de sokat játszottam autóval,dínokkal, robotokkal, legóval de hát igen de most fiú tesokkal mit tudnék játszani szóval ja de amúgy ezeket eltekintve mivel ez régen volt most elég lányos lány vagyok XD)

Őszintén ha valakit nagyon megszeretek akkor néha eléggé elkezdek függni tőle, legalábbis nélküle elveszettnek érzem magam. Amúgy tapasztalatlan vagyok még a lányokkal(de fiúkkal is, még nem volt egy párkapcsolatom sem) mivel mindegyik lány akibe szerelmes voltam az heteró volt, Basszus, elég szerencsétlen vagyok!

Külső tulajdonságaim: Ropi, 155 cm vagyok. Barna hajú és szemű kb ennyi!😀

2021. júl. 11. 15:10
 5/14 anonim válasza:

#4


Ezt a kérdésedet törölték tegnap, amiben 13-15 éves leszbi lányokat keresték...


Most komolyan, 13-15 évesen ki az az ember, aki megtudja magáról mondani, hogy azonos nemhez vonzódik vagy sem? Pszichésen még sok sok ideig fejlődhet az ember, de olyan nincs, hogy egy lány 13 évesen már tudja magáról, hogy igen, én leszbikus vagyok...

2021. júl. 11. 15:15
 6/14 anonim válasza:
Azt ugye tudod, hogy ide 16 év alatt nem lehetne regisztrálni? Talán ezért lett törölve a kérdésed tegnap...
2021. júl. 11. 15:21
 7/14 anonim válasza:

08.09-én leszek 15...

De amúgy tudom hogy van az agyban egy lebeny ami a döntésekért felel és ez 18-19 éves korig fejlődik de a legtöbb ember már tudta 10 pár évesen mi a szexuális orientációja.... És nem kötözködni szeretnék... De hogy magyarázod azt hogy lányba vagyok szerelmes és érte mindent megtennék... De lehet hogy csak a hormonok tréfálnak, meglehet. De az hogy szó szerint szerelmes az ember azt csak tudja már, és én lányokba vagyok szerelmes...tán baj?

2021. júl. 11. 15:27
 8/14 anonim válasza:
És tudom hogy 16 év alatt nem lehet regisztrálni, de őszintén valljuk be hogy nem én vagyok az egyetlen aki így regisztrált lehetetlennek gondolnám... De hagyjuk a vitát a kérdező valószínűleg nem ezt akatja olvasni hogy mi mit vitázunk!Bye!😄♥️
2021. júl. 11. 15:32
 9/14 anonim válasza:

Merrefelé laksz, kedves Kérdező? :)

24/F

2021. júl. 11. 16:17
 10/14 anonim válasza:
10# Ez engem is érdekel.
2021. júl. 11. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!