Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Eddig a Hold sötét oldalán...

Eddig a Hold sötét oldalán éltem, ezért nem tudtam, hogy élnek a földön...Bevezetnétek a barátkozás mikéntjébe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos a Hold sötét oldalán éltem 26 évet le, de véletlenül ma átértem a naposra. Megdöbbentő volt, hogy egyrészt milyen fényes minden, másrészt, hogy ott egy sárgolyó alattam. Azt mondták a barátaim, hogy a gyakori.hu az emberiség legkomolyabb, legintellektuálisabb rétegének a kommunikációs csatornája.

Kérlek, beavatna valaki a földi élet rejtelmeibe?


P.s. remélem nem zavar, ha zöld vagyok és pikkelyes, sokat bántottak már érte kiskoromban a kékszőrűek. :(



2021. júl. 12. 14:14
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim válasza:

Egyrészt, ha vannak barátaid, nem a sötét oldalon éltél.

Másrészt: - emberiség legkomolyabb, legintellektuálisabb rétegének a kommunikációs csatornája.- Téged átvertek 😅.

Harmadrészt: Nem tudlak beavatni, mert a sötét oldalon élek.

Negyedrészt: -zöld vagyok és pikkelyes- Ezzel amúgy semmi gond nincs 😉!

2021. júl. 12. 14:38
 2/60 anonim válasza:
Nem
2021. júl. 12. 14:40
 3/60 A kérdező kommentje:

Egyes földilakos: De a sötét oldalon is élnek... Csak folyton éjjellátóval kell közlekednünk...persze aki az evolúcióban már eljutott oda, annak bár eleve beépült a retinájába.

De most elbizonytalanítottál....te is a Holdról írsz? :/


Akkor azért vagy ilyen kedves. A kettes földlakó még bizonyára bizalmatlan és azt hiszi, hogy le akarom igázni a földet. :( :( :(

2021. júl. 12. 14:46
 4/60 A kérdező kommentje:
*m
2021. júl. 12. 14:46
 5/60 anonim válasza:
A barátkozás itt úgy zajlik, hogy keresel egy fenyőtobozt, és ha látsz egy szimpatikus embert, akkor odamész és megpróbálod beledugni a seggébe. Ha kopasz, kigyúrt, tetovált az illető, az általában azt jelzi, hogy nagyon szelíd lélek és különösen fogékony az ilyesmire. Illetve akin kék egyenruha van, azok az úgynevezett rendőrök, ők meg akkor nagyon barátságosak, ha odamész, és az arcukba ordítod, hogy „hülye zsaruk”.
2021. júl. 12. 14:48
 6/60 A kérdező kommentje:
azttaaaa :O ez nagyon izgalmasan hangzik. Remélem találok fenyőtobozt. :$
2021. júl. 12. 14:50
 7/60 anonim válasza:
Huhh. Te jól vagy? Lehet azért zöld a fejed mert rosszul vagy
2021. júl. 12. 14:53
 8/60 A kérdező kommentje:
és azért is pikkelyes? :O :(
2021. júl. 12. 15:05
 9/60 anonim válasza:
Nem ártana lassan bejönni a napról, mert már a nevedet se tudod.
2021. júl. 12. 15:11
 10/60 A kérdező kommentje:
Dzserri vagyok, napmaglátó. Dunaszekcsőn néztem ki egy kis telket.
2021. júl. 12. 15:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!