Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Eddig a Hold sötét oldalán...

Eddig a Hold sötét oldalán éltem, ezért nem tudtam, hogy élnek a földön...Bevezetnétek a barátkozás mikéntjébe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos a Hold sötét oldalán éltem 26 évet le, de véletlenül ma átértem a naposra. Megdöbbentő volt, hogy egyrészt milyen fényes minden, másrészt, hogy ott egy sárgolyó alattam. Azt mondták a barátaim, hogy a gyakori.hu az emberiség legkomolyabb, legintellektuálisabb rétegének a kommunikációs csatornája.

Kérlek, beavatna valaki a földi élet rejtelmeibe?


P.s. remélem nem zavar, ha zöld vagyok és pikkelyes, sokat bántottak már érte kiskoromban a kékszőrűek. :(



2021. júl. 12. 14:14
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim válasza:
#20 Bolond vagy?Itt mindenki mindenkivel kavar.
2021. júl. 12. 16:23
 22/60 A kérdező kommentje:
de...de...de....de..... ez nagyon szomorú :( Ne törd össze az álmaimat pls :( :$
2021. júl. 12. 16:28
 23/60 anonim válasza:
Dehogy szomorú.Te kibírnál valaki mellett 40évet?
2021. júl. 12. 16:29
 24/60 A kérdező kommentje:

Én már 97 éves vagyok :8

Különleges sugárzásban részesülünk gyermekkorunkban, ami megnöveli az élettartamunkat.

Én testvéreimmel élek egy háztartásban. Sajnos a húgomnak kicsit hosszabb a farka, mint kellene, de amúgy jól megvagyunk.

2021. júl. 12. 16:33
 25/60 anonim válasza:
Fúj micsoda beltenyészet🤢
2021. júl. 12. 16:36
 26/60 A kérdező kommentje:
Neem, abszolút nem. Csak testvéri szeretet van köztünk, a reprodukciós folyamatok nem így történnek. Apa és anya nem is él velünk, ők folyamatosan gyártják a kicsiket a saját otthonukban.
2021. júl. 12. 16:40
 27/60 anonim válasza:
Letörlöm a könnyeidet (Mars)Holdlakócska, (nem én válaszolgattam eddig),és elárulok egy titkot. Tartós és nagyon hosszú kapcsolatban vannak egyedek akik úgy ellustulnak, hogy tettleg még szexi hajadonok/fijúk sem keltik fel az érdeklődésüket :D Csodálni a szépet persze senki sem rest.
2021. júl. 12. 16:40
 28/60 A kérdező kommentje:
Belemackónadrágosodnak a kapcsolatba? (ezt most tanultam az emberiség egyetemes tudástárából, a wikipédiáról)
2021. júl. 12. 16:42
 29/60 anonim válasza:
Bele, minden kényelmével és slamposságával.
2021. júl. 12. 16:50
 30/60 A kérdező kommentje:

Kiábrándító. :( Azt hiszem lassan visszamegyek a Holdra. Mármint egy-két embert szívesen visszaviszek, de alapvetően az emberek furák. :(


Most is beszélgettem két emberlánnyal, akikről kiderült, hogy középkorú férfiemberek, de beszélgettem két férfival is, akikről kiderült, hogy igazából nőemberek... Ez nekem nagyon fura. Vicces és egyben kiábrándító. :O :O :O :O Vagy itt lehet ez a szokás.

2021. júl. 12. 16:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!