Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Eddig a Hold sötét oldalán...

Eddig a Hold sötét oldalán éltem, ezért nem tudtam, hogy élnek a földön...Bevezetnétek a barátkozás mikéntjébe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos a Hold sötét oldalán éltem 26 évet le, de véletlenül ma átértem a naposra. Megdöbbentő volt, hogy egyrészt milyen fényes minden, másrészt, hogy ott egy sárgolyó alattam. Azt mondták a barátaim, hogy a gyakori.hu az emberiség legkomolyabb, legintellektuálisabb rétegének a kommunikációs csatornája.

Kérlek, beavatna valaki a földi élet rejtelmeibe?


P.s. remélem nem zavar, ha zöld vagyok és pikkelyes, sokat bántottak már érte kiskoromban a kékszőrűek. :(



2021. júl. 12. 14:14
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim válasza:
Menj vissza ahonnan jöttél.
2021. júl. 13. 20:21
 42/60 anonim válasza:
Lényeg, hogy ne vedd el a magyarok munkáját. Pár éve ezt még szép kék plakátokon is láthattad volna.
2021. júl. 14. 01:21
 43/60 A kérdező kommentje:
De akkor még nem voltam itt. :( De azt hallottam , hogy egy év rendes nyugdíj után egy plusz havi is jár 4 részletben. :$ Ez valami fantasztikus :$
2021. júl. 14. 02:02
 44/60 anonim válasza:

42-es ezt a britek és az amerikaiak is mondhatnák a magyaroknak, de nem mondják, mert tudják hogy a magyarok zsenik. Egy hold lakó lehet még zsenibb. :D


Szóval én nem osztom 41-es és 42-es véleményét.


A mi IQ pl. egy földönkívüli IQ-jának a 10%-a kb. Tippem szerint 1200IQ átlag náluk, de biztos hogy van ennél több is. Nem feltétlen holdlakóknak, de szerintem átlagban itt kezdődik nekik. Szóval ha földönkívüli lenne most jót mosolyogna rajtad, mint egy kisgyereken aki a csörgőjéhez ragaszkodna bőgve, amit nem is akarnának elvenni tőle. :)


Én speciel nem így fogom fel, hanem úgy, hogy ha meg is látogatnának, és itt is maradnának, akkor gazdagodnánk jó dolgokban, első sorban emberi értékekben, mint kedvesség, elfogadás, megértés és stb. pl. jobban megismernénk önmagunkat ezáltal őket is. Ahhoz, hogy jó értelemben legyen nyitott az ember az ismeretlen felé,ahhoz kell egy jó nagy adag önismeret is. De nem csak emberi értékekben gazdagodnánk.


Nyitottnak lenni nem egyszerű, de nem is hátrány amúgy, de a nyitottsághoz kell egy adag kíváncsiság és óvatosság is.


De amúgy kedves 16 éves kérdező tudom, gondolom unalmas a nyár, de adtunk ötletet neked regény írásra, mert az alap ötlet a holdlakó földönkívüliről szerintem jó ötlet, csak olvasgass hozzá, olvasgasd hogy a regény hogy épül fel, hogyan tudsz felépíteni egy holdbéli társadalmat, ez már a fantasy regény műfaja, hogyan tudsz felépíteni hold nyelvet, milyen különbségek vannak a hold sötét és a hold világos oldalán, lehetne pl. konfliktus, hogy a hold sötét oldalán lévőket félreértelmezik a hold világos oldalán élők, egy ősi törzsi félreértésből való szétszakadás miatt és az ük ük ük unokák már nem is emlékszenek erre, de van egy sötét hold oldalán élő holdlakó aki a Földre érkezve jön rá hogy mi volt anno a konfliktus, és ez alapján hogyan tudja újra a haragot és megvetést szeretetté alakítani.


Adtam egy ötletet, ha csak minden nap írsz kb. 15 percet a saját szórakoztatásodra, akkor a nyelvtani készséged is fejleszted, fejleszted a szókincsed is és később ki tudja lehet írsz majd regényeket.


Kreatív írói készség gyakorlása szerintem ajánlott neked, mert gazdag a fantázia világod.


Jó nyári szünetet! :D

2021. júl. 14. 10:27
 45/60 A kérdező kommentje:

agyon szépen köszönöm a jó tanácsokat, nagyon kedves itt mindenki téllleg. :3

Deee írtam, hogy már lassan 3 számjegyű az életkorom....Vagy a földön így kell átszámítani?

Sok mindent nem tudok még. :(

2021. júl. 14. 12:23
 46/60 anonim válasza:

15.-ös lakos: "16 éves lány vagyok, és nagyon magányos. Valaki beszélgetne velem? :P xd" Valahogy így kell?


16-os válaszodban nem így írtad, ezt írtad először, utána hogy 97 éves vagy, most meg már három szám jegyű az életkorod. Azért a Hold mozgása nem olyan flash ne is haragudj. :D

2021. júl. 14. 12:46
 47/60 anonim válasza:

"15.-ös lakos: "16 éves lány vagyok, és nagyon magányos. Valaki beszélgetne velem? :P xd" Valahogy így kell?"


Bocsánat az idézőjel lemaradt. :)

2021. júl. 14. 12:47
 48/60 A kérdező kommentje:

Lassan három számjegyű... Már csak 3 év.


Csak reflektáltam a 15-ös válaszoló kívánságára és kerestem egy sugardaddy-t :3

2021. júl. 14. 12:56
 49/60 anonim válasza:
Ja a 15-ös válaszát nem olvastam. Tudom jobb olvasni de most nagyon meleg volt a napokban. A kérdésed olvastam csak. Igy már értem. 😅
2021. júl. 14. 13:12
 50/60 A kérdező kommentje:
;) :D semmi baj, azt olvastam, hogy itt a földön megbocsátók az emberek :) :3
2021. júl. 14. 13:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!