Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Eddig a Hold sötét oldalán...

Eddig a Hold sötét oldalán éltem, ezért nem tudtam, hogy élnek a földön...Bevezetnétek a barátkozás mikéntjébe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos a Hold sötét oldalán éltem 26 évet le, de véletlenül ma átértem a naposra. Megdöbbentő volt, hogy egyrészt milyen fényes minden, másrészt, hogy ott egy sárgolyó alattam. Azt mondták a barátaim, hogy a gyakori.hu az emberiség legkomolyabb, legintellektuálisabb rétegének a kommunikációs csatornája.

Kérlek, beavatna valaki a földi élet rejtelmeibe?


P.s. remélem nem zavar, ha zöld vagyok és pikkelyes, sokat bántottak már érte kiskoromban a kékszőrűek. :(



2021. júl. 12. 14:14
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim válasza:

:D

Jó utat!

Mikor majd a hideg csillagok fényében nézegeted a Kékbolygót, puha bolyhos mackódban teázgatva vizsgáld felül a csalódásodat :)

2021. júl. 12. 17:00
 32/60 A kérdező kommentje:

Bűntudatomnak kellene legyen? Vagy hálát kéne érezzek? :D


Gyere inkább velem! Főzök neked egy rumoskakaót! :D

2021. júl. 12. 17:05
 33/60 anonim válasza:
Viszlát! Majd küldj igazi Mars csokit!
2021. júl. 12. 17:22
 34/60 A kérdező kommentje:
Nagyon drága a jegy...mi nem engedhetjük meg magunknak...De majd szólok a gazdag ismiknek, hogy küldjenek le neked!
2021. júl. 12. 17:25
 35/60 anonim válasza:
Hja, ilyen a barátkozás ott is, mi?
2021. júl. 12. 17:30
 36/60 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de azt mondják a szabad verseny jó. :))


Viszont nővérem készíti a legjobb holdsütit. :3

2021. júl. 12. 17:42
 37/60 anonim válasza:
Csillagporral?
2021. júl. 12. 17:53
 38/60 A kérdező kommentje:
szivárványpónival és mókuslekvárral :3 :) Tudod, nálatok van az a tengeri szivacsos mese, benne a mókussal. Na. Az tőlünk származik. Holdmókus. És a közhiedelemmel ellentétben nem azért van lámpa-búra a fején, mert nem kap levegőt. Ugyanis kopoltyúja van. Hanem, mert az űrből jött. Na. Olyanból van itt több ezer darab :3
2021. júl. 12. 17:56
 39/60 anonim válasza:

Holdlakó amennyiben létre tudsz hozni olyan természetes környezetet a Holdon ahol van gravitáció, légkör, fény, oxigén, víz, tápanyag(mg,kálium, foszfor,nitrogen,és stb.), a földi nyomásnak megfelelő nyomás, schumann rezonancia és stb. Akkor a hold kertedben nőni fog fenyves.


Ha esetleg éjszaka erre úsznál az űrhajóddal villants egyet ez lesz a szia, én meg majd integetek neked. 😃


Amugy a válaszadok trollok ez csak a gyk népre jellemző a való életben, nem az online térben nem ilyenek az emberek, de akad köztük ilyen is. Amugy gyakran arc nélkül szoktak ilyet csinalni hogy no pasinak adja ki magat, pasi nonek en nem ertem oket es nem is akarom megerteni oket nevezik kamu embereknek akik hazudnak pl. Ilyeneket amit 5-os irt es olyanokat hogy a baratsag jele ha lepontozod oket. Az pont az ellenkezoje aki lepontozza a masik jo valaszat az irígy. 😃

2021. júl. 12. 19:46
 40/60 anonim válasza:
Kedves Holdlakó. Üdvözöllek a Földön. Útravaló jótanács: ne lepődj meg, sok a gonosz ember. De vannak kivételek. Értük érdemes még itt élni.
2021. júl. 13. 20:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!