Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt 3 halvàny pozi tesztem...

Volt 3 halvàny pozi tesztem 2napra rà megjött napi 1 betét elég nem durva most 5dik napja majdnem el mult és ma negativ lett a tesz hasszurkàlas van meg derékfàjdalom jàrt valaki igy?

Figyelt kérdés

szept. 17. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ezt hívják kémiai terhességnek. Elindult valami, de nem maradt meg.
szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így volt, pozitív teszt, majd megjött, negatív teszt. Kémiai terhesség a neve, elindult, de sajnos nem maradt meg.


Sok nőnek van, de sokan észre sem veszik, mert nem tesztelnek, én is csak azért vettem észre, mert teszteltem 11-13 dpo-n már 10-es teszttel.


Ne keseredj el, jön az új ciklus, új esély.

szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak 2 napja szédülök és nagyon fàj a derekam esetleg a méhen kivüli terhesség nem jöhet szóba??
szept. 17. 11:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Méhen kívüli terhességnél pozitív a teszt, erős fájdalom, görcsök, akár hányás is előfordul. Illetve kávézacc szerű barnázás is lehetséges, az a leggyanúsabb jel, akkor azonnal sürgősségi.


Méhen kívülinél nincs normális menstruáció, neked meg az volt.


Vérnyomásod meg tudod mérni, van otthon készüléked? Lehet, hogy a hülye időjárást érzed.


Ha nagyon aggódsz, hívd fel a nőgyógyászod, vizsgáljon meg, biztos, ami biztos.

szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sérvem is van végbélsérv lehet az okozta volna a vérzést? Nem mondanàm mestruàcionak mer 1 nap 1 betét is sok volt szint alig jött vér szoval ezt a tesztet nem értem 3 halvàny pozi utàn 1 negativ szédülök hasi szurkàlàs derékfàjdalom meg étvàgytalansàg is gyötör
szept. 17. 11:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A teszted negatív lett. Elhiszem, hogy nagyon szeretnél babát és mindent bele magyarázol, de menstruàltál. Sajnálom, de nem vagy terhes. Sok sikert a következő ciklusra!
szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért köszi
szept. 17. 14:07
 8/13 A kérdező kommentje:
Voltam dokinàl méhen kivülire gyanakodnak mert a jobb oldalt még van valami ami nem ürült ki rendesen a nyàlkahàrtyàm 6mm szerintetek?? De azt mondta hogy lehet hogy fel szivodik 1 hét mulva kontroll
szept. 19. 13:49
 9/13 A kérdező kommentje:
Màr 8napja véreztem most meg baràs folyàs normàlis ilyenkor?
szept. 19. 13:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Volt hcg vérvétel?
szept. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!