Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti tüsszentéses...

Terhesség alatti tüsszentéses becsurrantásra elég a tisztasági betét, vagy komolyabb kell?

Figyelt kérdés

Egyelőre még az elején járok, így most még "csak" gyakran kell járni, de olvastam, hogy sokaknak amikor a baba már jobban nyomja a hólyagot, 2.3. szakaszban van tüsszentéskor, köhögéskor, stb. pisi becsurranás is

Na és erre hogyan készüljek, vagy mire lehet számítani? Akinek volt ilyen, elég volt a tisztasági betét hozzá, vagy rendes szárnyasbetét vagy akár még Tena Lady kellhet? Ha pl. nem voltatok otthon, mit használtatok hogy ne legyen baj?



júl. 2. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer se csurrant be semmi. Ám ha bepisilsz azért talán tudod mekkora betét kell hozzá. Nem értem ezeket a kérdéseket.
júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

En a szules utanrol tudok neked beszelni, akkor inkontinenciam volt egy darabig. Egy vastagabb tisztasagi nekem eleg volt, asszem carefree large vagy super, nem tom, valami ilyesmit hasznaltam, valamelyik :D


Tenabol is van tobbfele, vastag, vekony betet, minden attol fugg, hogy neked mi birja. Most ezt igy elore nem lehet tudni, de remeljuk, hogy nem is fog kelleni.

júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Volt fonokomnek a szeklet is becsuszott nem csak a pisi ... Elofordul ... Mindenkeppen orvoshoz fordulnek nem kezelnen ilyen termeszetesen
júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as, es van olyan ember, aki ezzel egyutt el es nem megy orvoshoz? Az az o baja. De azert szerintem a tobbseg nem ilyen, mert ez egy nagyon zavaro problema.

2-es voltam.

júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen basszus 4 es van ilyen.. nem reg korhazba kerultem terhesseg alatti verzessel es ott volt egy holgy.. a masodik babajat varta ugy hogy volt egy 35 heti halva szulotte plusz egy 8 heti vetelese.. es meselte nekem hogy az elso halva szuletese ota becsurog , tudja hogy nem normalis de majd ha meg lesz a kello gyerekszam amit a parjaval terveznek akkor majd elmegy vele dokihoz de addig kibirja.. szohoz se jutottam.. kedves kerdezo se azert tette fel a kerdest hogy ha lesz problemaja hova menjen orvoshoz hanem ha lesz ilyesmi gondja milyen betetet vegyen.. es sokan vannak igy... Mert amilyen kellemetlen igy elni annyira kellemetlen egy idegennek errol beszelni
júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
33 hetes vagyok. Eddig talán 2x vagy 3x fordult elő ilyen. Bőven elég volt a tisztasági, amit amúgy is mindig rakok be.
júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3%
Nem egeszseges az allando tiszatasagi betet hasznalata.. foleg nem varandossag eseten. Igazi taptalaj a baciknak
júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik dolog: intim tornával kell erősíteni az izmokat már terhesség alatt.

Másik dolog: van a nők egészsége kategóriában egy fétises f@szi, akinek a betétbe pisilés a mániája és mindig nőnek adja ki magát. Az a baj, hogy mint most is, süt a kérdésről, hogy nem nő írta ki.

júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7! Tudom, nem terhesen nem is használok, de sajnos, eleinte sokat véreztem és nem mertem anélkül. Mostanra meg már nagyon rászoktam, lassan már a magzatvíztől félek 😂 Éjszaka nem szoktam használni.
júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igy 4 alkalommal volt mar verzesem es most vagyok a 18 heten.. :/. Tudom.. minden alkalommal bennem van a felelem mikor lehuzom a bugyit vagy torlom magam :/
júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!