Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen szülés utáni betét...

Milyen szülés utáni betét vált be nektek?

Figyelt kérdés
Eldobhatós bugyipelenkám már van, amit le kell tépni. Utána keresek valamit, amikor annyira már nem durva/elfogyott, de még azért erős a vérzés. Nem szeretnék balesetet.

aug. 17. 15:59
1 2
 1/11 babyboom567 ***** válasza:
81%
Nálunk adtak vastag betétet szülés után.Mikor már jöttünk haza elég volt egy sima éjszakai betét.
aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1,de jó neked. Nekem vagy egy hétig a vastag tena kellett.

Nagy, de kényelmes.

aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát, nálunk nem adnak semmit.

#2! Konkrétan melyik Tena? Van egy csomó. Ahogy elnéztem, egyiknek sincs szárnya. Nem folyik ki oldalt?

aug. 17. 16:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban vettem, egy féle volt jó vastag, nem volt szárnya, de nem csúszkált.

Brendonban van szárnyas szülés utáni, nem tudom a nevét, lila dobozban volt.

aug. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél Tena Pantset használtam, a másodiknál a DM sajátmárkás bugyipelenkát (ugyan az mint a Tena csak olcsóbb). Nekem sokkal praktikusabb volt mint a bugyi-betét kombó, ebből nem folyt ki semmi.
aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hiába keresem nem találom most, de úgy emlékszem, hogy zöld csomagolása volt a betétnek. Ez nem szárnyas de én sokkal jobban szerettem mint aminek volt szárnya.
aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tena lady betét az lemaradt
aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6! Zöld Tena lady? Ugye, a Tenaknak nincs ilyen műanyag borítása? Rendes pamut?

Brendon és társai nem jöhetnek szóba, most kellene már az ünnepek alatt. Rossmannba tudok menni.

Írtam, hogy bugyipelenkám van, kifejezetten betétek keresek.

aug. 17. 17:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen ünnepek? Hétfőn minden nyitva van rendesen.
aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9!Ok.,de akkor már kórházban leszek. Amúgy meg nem minden, vagy nem minden "rendesen".
aug. 17. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!