Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen szülés utáni betét...

Milyen szülés utáni betét vált be nektek?

Figyelt kérdés
Eldobhatós bugyipelenkám már van, amit le kell tépni. Utána keresek valamit, amikor annyira már nem durva/elfogyott, de még azért erős a vérzés. Nem szeretnék balesetet.

aug. 17. 15:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem a Tena Lady Extra vált be első terhességnél, most Extra Plust találtam csak, fogalmam sincs mi a különbség, még nem bontottam fel. Egyébként ennek nekem komfortos anyaga volt és nem volt szárnya, de nagyon jól tapadt, sosem folyt semmi sehova. Mondjuk viszonylag gyakran cseréltem is. Első 1,5 nap kellett csak a pelus, akkor nekem is az volt a kényelmes, utána váltottam eldobható bugyira és erre a betétre, majd mire majdnem elfogyott egy csomag (talán 20 db-os?), már elég volt a sima eü betét.

Elsőnél amúgy vettem Müller saját márkás inkontinencia betétet is, arra nem emlékszem miért nem tetszett, de azt tudom, hogy a Tenát valamiért jobban szerettem, így most nem is próbálkozom mással.

aug. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!