Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tüsszentés miatti bepisilésre...

Tüsszentés miatti bepisilésre használtok tisztaságit, vagy eü.betétet folyamatosan, vagy inkább a bugyit cserélitek?

Figyelt kérdés

Ha alapvetően tudjátok tartani a vizeletet, tehát nem folyamatos inkontinencia áll fenn, csak a tüsszentés a probléma, azt akkor hogyan oldjátok meg? Ha csak tüsszentéskor csurran be egyszer-egyszer egy kicsi, de egyébként nincs más helyzetben vizeletvesztés?

Használtok akkor folyamatosan tisztasági vagy egészségügyi betétet tekintettel arra, hogy bármikor jöhet egy tüsszentés/becsurranás, vagy inkább a bugyit cserélitek, ha megtörténik a baj?

Melyik a kevésbé rosszabb? Ugye a folyamatos betét használat nem egészséges, viszont ha bemegy kevés pisi, a tüsszentés okán, akkor a bugyit azt cserélni kell a nedvesség miatt (míg a betétet nem feltétlen ha abba megy).

Azért kérdezem, hogy hogy oldjátok meg? Melyiknek van kevesebb hátránya, akinél még fennáll/fennállt ez a probléma? Nemcsak terhesség alatt, hanem már szülés utánra is értem a kérdést, csak ebbe a kategóriába tettem fel.



aug. 21. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják stresszinkotenciának. Moshatò egèszségügyi betèt jött be nekem legjobban. Nagy nedvszívókèpessèg, de nem fülled úgy be, mint az eldobható.
aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 babyboom567 ***** válasza:
91%

A kérdés értelmetlen, mert sem a postán, sem az aldiban(vagy bármilyen boltban), sem egy hivatalban nem tudsz bugyit cserélni.De még munka közben sem tudsz kimenni azonnal, ha meg ülőmunkád van, esélyes hogy a nadrágod is olyan lesz.

Szóval én nem értem, hogy a vékony mini tena lady vagy egy tisztasági betét miért nagyobb gond,mint a váltóruha.

Egyértelműen betétet hordtam.

aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

és otthon?

aug. 21. 16:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a sok ilyen jellegű kérdés mostanában? Ez a fétised?
aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem
aug. 21. 16:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hja, rendkívül életszerű, hogy naponta mondjuk ötször cserélsz bugyit....
aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5. Dehogynem. És marha unalmas vagy már vele.
aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Intim torna kellene.
aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
kedves kérdező a nők nem szoktak se betétet se tampont használni mivel ilyen undi dolgot mint a mensi nem csinálnak ezt csak képzeled , ilyen nincs
szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!