Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányos anyukák, mennyi menstru...

Lányos anyukák, mennyi menstruációs terméket kell vásárolnotok egy hónapban és mennyi pénzért, összesen?

Figyelt kérdés

Olyan családban, ahol nemcsak nektek van menzeszetek, hanem már a lányotoknak, vagy akár több, tizenéves lányotoknak, mennyi menstruációs terméket szükséges venni egy hónapban? Illetve mennyiért veszitek? Mennyi ilyen esetben a havi menzesz-kiadásotok? Mennyire tartjátok drágának? Próbáltatok esetleg alternatív (kehely, mosható betét, mosható mensibugyi) a klasszikus tampon/betét mellett, a költségek csökkentése érdekében?

Leírjátok, hogy milyen menstruációs termékeket vesztek egy hónapban, mennyit, és mennyiért körülbelül? Illetve soknak tartjátok-e?

A kérdés oka csak annyi, hogy érdekelnek a vélemények, hogy ki szerint mennyi a sok, és mennyi az, ami még elfogadható összeg.



júl. 17. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
semennyit nem veszek már 2 éve
júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
2 kamaszlány meg én. Nem számolom, de kb 5 zacskó dm-es betét fogyhat el havonta, ami nagyságrendileg 7000 ft lehet. Egyáltalán nem tartom soknak. Alternatív eszközöket sosem próbáltunk még.
júl. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

En intimkelyhet hasznalok mar ezer eve (miota kikerult a piacra. Meg 300.- vettem rendelos oldalrol a 2dbos szettet) neha 1-2db tampon. Vagyis nekem eves szinten egy doboz 32dbos tampon. Siman jo a legolcsobb.


A lanyom betetet hasznal havi 1-1 csomi ejszakai es nappali ami kb fogy. Nem szamolom pontosan mennyi mert nagytetelben vettem szinten neten rendelos oldalon. 12e volt a ket nagy doboz ami szerintem eleg erre az evre neki. Neki eleg gyenge es rovid a mensije.

júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
1es vagyok mi a nem hasznos a válaszomban, hogy 0 százalékra pontoztatok? Vagy a gyenge értelmi képességeitekkel nem értitek mi a piros gomb lényege?
júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Ertetuk de a kerdes szempontjabol mem hasznos a valaszod.


Nem annak szolt a kerdes aki nem hasznal semmit (terhes, menopauzan ateset, gyogyszer miatt nincs, hormonalis oka van stb.) Hanem aki hasznal annal mennyi fogy, mennyi kolt ra, dragan tartja e? Stb...

júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%

Lányos anyukák, mennyi menstruációs terméket kell vásárolnotok egy hónapban és mennyi pénzért, összesen?


Ez volt a kérdés. Nem látom odaírva hogy csak az válaszolhat aki betétet vagy tampont használ...Mi mensi bugyit használunk két éve vettük 70 ezerért a kettőnk szettjét. Azóta nem költöttünk egy fillért se.

júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Akkor ezt kellett volna elsőre is írni, mert ebben a formában már hasznos a hozzászólásod... de az, hogy te 2 éve nem veszel, egyszerűen nem segít semmit a kérdezőnek, így valóban haszontalan.
júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

3 éve menstruációs bugyizok, így azóta magamra nem költöttem. Az egyszeri költség már megtérült. A tisztaságit is kiváltottam.

Kehellyel is próbálkoztam, az kidobott pénz volt, mert sehogy se sikerült szivárgás nélkül feltenni, pedig hozzáértő javasolt márkát, méretet. Valószínűleg túl "barázdált" lettem odabent, tampon se működik már szülések óta.

Lányom nemrég kezdte, még eldobható betétet használ, de tetszik neki a mosható alternatíva, csak még nem standard a mérete, a legkisebb is nagy, varratni kellene.

júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
*csak az összeg maradt le. Egy csomag betét elég neki, mert még összevissza jön és kevés is. ~1200
júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
A lányomnak (17 éves) egy csomag betét elég, kb. 2 ezer forint. Nekem kb. 4-5 ezer a tampon. Nem szomorkodnék, ha ezekre a termékekre lenne valami kedvezmény.😂 Nekem megfelel a tampon, a lányom is tampont szeretne, de fél kipróbálni még.
júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!