Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a párotok nem akarná a...

Ha a párotok nem akarná a második babát, megtartanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 hónapos a fiam,és itt van mellettem a reggeli pozitív teszt.Ha jól számolom 5 hetes és 2 napos terhes vagyok.A párom nem örült,veszekedtünk, és azzal indult munkába hogy nem fog megszületni a baba.Nagyon haragos volt,mintha csak egyedül én rajtam múlt volna a dolog.Ismerem, és sajnos a nem,nála megváltoztathatatlan.26 éves vagyok,és ideálisnak érzem az időt hogy a második kicsim is megszülessen.Tudom hogy az anyagiak miatt aggódik a párom,de ez nekem nem lehet ok hogy elvetessem.6 testvérem van,és egyikünk sem tervezett gyerek,és akarom hogy tesója legyen a fiamnak.Mit tehetek hogy megváltozzon a véleménye?Szeretem őt,és remek apa,de a babát akarom.
2010. jún. 9. 16:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én vagyok a rosszindulatú?! Te nem vagy az? A férjedet ilyen helyzetbe hoztad, ez jóindulat? Ha pedig elveteted, akkor megy a baba a szemétbe, ez nem rosszindulat?!

De sebaj, a lényeg, hogy volt egy klassz orgazmusod és ez mindent megér ezek szerint.


Nekem is nehezen jött össze az első, éveket vártunk rá, mégis védekeztünk szülés után. Amikor abbahygtuk azonnal terhes lettem, nem egyedi eset a tiétek, de ezt mindenki tudja, aki legalább általánosban megjelent a biológia órákon.

2010. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát ezt csak Te ill. Ti tudjátok eldönteni. Könnyű azt mondani mindenkinek, hogy ha nem akarja a férjed akkor visszlát. Ahogy írod nem vagytok valami jó anyagi helyzetben, hát két gyereket egyedül nevelni az sem lenne valami könnyű.

Azon felesleges rágódni, hogy hogyan sikeredett be ez a gyerek. A probléma már adott azt kell megoldani. Szerintem olyan döntést kell hoznotok közösen a férjeddel ami az egész családnak megfelelő.

2010. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!