Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a párotok nem akarná a...

Ha a párotok nem akarná a második babát, megtartanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 hónapos a fiam,és itt van mellettem a reggeli pozitív teszt.Ha jól számolom 5 hetes és 2 napos terhes vagyok.A párom nem örült,veszekedtünk, és azzal indult munkába hogy nem fog megszületni a baba.Nagyon haragos volt,mintha csak egyedül én rajtam múlt volna a dolog.Ismerem, és sajnos a nem,nála megváltoztathatatlan.26 éves vagyok,és ideálisnak érzem az időt hogy a második kicsim is megszülessen.Tudom hogy az anyagiak miatt aggódik a párom,de ez nekem nem lehet ok hogy elvetessem.6 testvérem van,és egyikünk sem tervezett gyerek,és akarom hogy tesója legyen a fiamnak.Mit tehetek hogy megváltozzon a véleménye?Szeretem őt,és remek apa,de a babát akarom.
2010. jún. 9. 16:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Majd megbékél ha meg nem...

ő is ott volt, mikor a baba készült, vállalja a felelősséget, vagy viszlát.

2010. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Igen!

Ő is ott volt amikor készült...!!!

2010. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ö is ott volt mikor csináltátok, ha annyira nem akart gyereket miért nem húzott kotont a farkára?

Dühitö, hogy egy apa ilyet mondjon, még akkor is ha rossz anyagiakkal vagytok. Ha az elsö gyerek lenne, lehet megértem.

Ha te megakarod tartani semmi sem beszélhet le.

2010. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd a babát, akkor a férjed miatt ne vetesd el. Ez csak oda vezetne, hogy meggyűlölnéd őt, és tönkremenne a kapcsolatotok. Inkább hagyd egy kicsit őrlődni, majd megbékél, néhány hét múlva már együtt örültök. A pasik ilyenek, hajlamosak azonnal pánikba esni:) Hidd el, nagyon boldog lesz, csak adj neki időt, hogy feldolgozza:)
2010. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Ha te szeretnéd én a helyedben semmiképpen sem vetetném el.Én még csak most várom az elsőt,de eszembe sem jutott hogy esetleg az abortusz is szóba kerülhet.Remélhetőleg csak megilyedt és majd megbékél,ha nem akkor jól mondja az előző válaszadó viszlát!!!Ne hagyd hogy rád erőszakolja az akaratát,lehet hogy nagyon megbánnád az abortuszt és lehet hogy fel sem tudnád dolgozni ha ennyire szeretnéd a babát.Sok sikert,remélem megbékél.

20hkm

2010. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az én párom is csak egy gyereket akar az anyagiak miatt most várjuk az elsöt, de ha lesz még egy nem fogom elvetetni, és azt hiszem ö sem menne bele..
2010. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha nem akart babát akkor miért nem védekezett?

Ha te tudtad, hogy nem akar babát, akkor te miért nem védekeztél?

2010. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezt előtte kellett volna megbeszélni, hogy hogy áll egy második gyerekhez, és ha nem, akkor védekezni. Most már mindegy. Én tutira nem vetetném el egyébként, akár egyedül is felnevelném.
2010. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Majd megnyugszik.

Idővel beletörődik.

Nálunk fordítva volt, én nem akartam ő igen.Amikor kiderült, hogy terhes maradtam(kúp mellett)teljesen padlót fogtam.Nem vetettem el, most 24 hetes vagyok.....ha nagyon lassan is de belenyugodtam.

Kitartást,ne veszekedjetek az nem old meg semmit.

Nálunk is volt nem kevés vita ebből, de a végén az ész győzött.

2010. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszenek a 3. válaszoló szófordulatai!

Jót nevettem! :DDDDDD

Egyébként tartsd meg!!!!

Majd megbékél!!

2010. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!