Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a párotok nem akarná a...

Ha a párotok nem akarná a második babát, megtartanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 hónapos a fiam,és itt van mellettem a reggeli pozitív teszt.Ha jól számolom 5 hetes és 2 napos terhes vagyok.A párom nem örült,veszekedtünk, és azzal indult munkába hogy nem fog megszületni a baba.Nagyon haragos volt,mintha csak egyedül én rajtam múlt volna a dolog.Ismerem, és sajnos a nem,nála megváltoztathatatlan.26 éves vagyok,és ideálisnak érzem az időt hogy a második kicsim is megszülessen.Tudom hogy az anyagiak miatt aggódik a párom,de ez nekem nem lehet ok hogy elvetessem.6 testvérem van,és egyikünk sem tervezett gyerek,és akarom hogy tesója legyen a fiamnak.Mit tehetek hogy megváltozzon a véleménye?Szeretem őt,és remek apa,de a babát akarom.
2010. jún. 9. 16:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

meg szep hogy megtartanam!!!!

paromnak kerek perec megmondanam kemenyen hogy mar pedig ez a gyerek megfog szuletni akartetszik neked akarnem es ha nem tetszik felis ut leis ut! es azt hozza tennem akkor kellet volna gondolkoznod, ezen mikor megcsinalta ovszer nelkul ennyi:)

2010. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.6éve élünk együtt,és nagyon nehezen akart összejönni nekünk a babónk.Végül sikeresen megfogant,és velünk maradt.Párom csak egy gyermeket szeretett volna mindig is,így nem hatotta meg az orvosunk amikor elmondta hogy második babára nagyon kevés az esélyünk.Ezt csak azért mesélem el,hogy válaszoljak,miért is nem védekeztünk akkor este...összevesztünk (most már látom)piti problémán,és édes volt a ki békülés :)

Egyébként egy órája ért haza és nem szól hozzám.Kerül engem.Remélem megbékél egyszer.Fiacskám is érzi a haragosságát,folyton megy utána és tördeli a kezecskéit...Köszi a biztatást is.

2010. jún. 9. 18:53
 13/22 anonim ***** válasza:
ha ő nem akart több babát miért hoztátok össze?
2010. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Még mindig érthetetlen számomra, hogy miért nem védekeztetek.
2010. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%
attól hogy édes a kibékülés még nem kell ostoba tinilányként viselkedned és nem védekezni
2010. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
TAlán mert valahol mind a ketten ezt akartuk?Nem tudom.Ez van.Na ,nyelvet nyújtok a rossz indulatnak akár egy tini.
2010. jún. 10. 07:22
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Kedves válaszolók! Hiányoztatok irodalomórán amikor a szövegértést tanították??? Írta a kérdező, hogy az orvos azt mondta nekik,hogy igen csekély az esély a tesóra. Na ezért nem védekeztek. Miért kell mindjárt ellenségeskedni? Nem értem....
2010. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Óriási öngólt rúgtál kioktatásból kedves utolsó, ugyanis nem a tesó fogant meg nehezen hanem az első baba. Te tanulj meg érteni, mert ez így nagyon cikiiiiii...
2010. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
"Párom csak egy gyermeket szeretett volna mindig is,így nem hatotta meg az orvosunk amikor elmondta hogy második babára nagyon kevés az esélyünk" Drágám te tanulj meg értelmezni!! Na látod ez tényleg ciki!!!!
2010. jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg a véleményemért, de Te kérdezted. Szerintem a gyermekvállalás 2 ember azonos vágyaiból és kommunikációjából adódó, közös elhatározás kell, hogy legyen. Ti ketten szeretitek egynmást, együtt akartok élni, közös döntéseket hozni. Nem lehet azt tenni, hogy "márpedig megtartom, bármit is akar ő", mert ez 2 ember közös élete és jövője, nem egy önző döntés. Ha az ő akarata ellenére tartod meg, azzal elvszítheted őt, ezt tartsd szem előtt. Márpedig a baba a szerelem gyümölcse elvileg, nem pedig azért van párod, hogy szülhess gyereket. Érted a logikámat? Viszont ha úgy érzed, hogy a Te lelkedben okozna hatalmas törést egy abortusz, akkor ne tedd!!! Mert akkor is elveszíted őt, és még a babát is. Mérlegelj, hogy számodra hogyan tartható fent a kettőtök harmóniája a legvalószínűbb módon. Hogy mi okoz kisebb törtést az életedben.
2010. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!