Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor is megtartanátok a...

Akkor is megtartanátok a babát, ha a párotok nem akarja, és képes lenne elhagyni?

Figyelt kérdés
Jövőhét vége felé kellene megjönnie. Ha nem jön meg (megszakitással védekezünk) és terhes leszek,de a párom nek akar még babát mit csináljak? Már elkezdtem szedni tablettát,de még az első levélnél tartok.De akkor is félek hogy nem jön meg.Egyedül,szülői,és más segitségével feltudnám nevelni,de rettentő rossz lenne igy.Vélemény? A mellem megduzzadt egy picit,és sokat vagyok éhes.De még koari lenne bármien tünetről beszélnem.
2008. dec. 10. 12:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesírásért:S
2008. dec. 10. 12:12
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha meg csak a jovo het vege fele kellene megjonnie, akkor a melled lehet duzzadt az ovulaciotol is. Az allando ehseg meg csak kesobb jon (nalam konkretan a 28. heten kezdodott). Ha jol veszem ki a szavaidbol, nagyon nem tervezett baba lenne, tehat ebben az esetben azt irom, ne parazz a terhesseg miatt. Ha a parom pedig kepes lenne elhagyni azert, mert teherbe estem es megtartom, akkor az bizony a paromat minositi, es a kapcsolatnak ezen a ponton lottek is, mert nekem egy ilyen ember nem kellene. Nem tudom hany eves vagy, de akarhany is, felelotlenseg ezzel a modszerrel szertekezni. Jol tetted, hogy elkezdted a tabletta szedeset, az elso honap utan mar aggodalom nelkul szeretkezhettek.
2008. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is remélem a kérdésedből, hogy nem terhesség, másrészt neked kell döntened, hogy mennyire szereted a barátodat, és mennyire hibáztatnád a babát, ha elhagyna.

Mert akkor ne legyen baba , ha egész életében azt a terhet viselné, hogy neheztelsz rá, mert miatta ment el a pasi.

Szóval ilyen esetekben, ha nincs most baba, akkor javaslom, hogy ha nem tervezitek a babát, akkor vagy szedj fogamzásgátlót, vagy a párod barátkozzon meg a gumianyagokkal, mert így könnyen terhes maradhatsz és ezt jobb ha ő is előre tudja, mert ketten csináltátok, de ő simán le tud lépni, ha pedig megtartod és nincs apasági akkor sosem perled ki belőle a gyerektartást sem, nemám a látogatást!

2008. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszi a válaszokat. 21éves vagyok. Volt már egy terhességem,de ez miatt meg kellett szakitanom.De az éhség érzetet én már akkor a 8.ik héttől kezdtem érezni.Már a tabletta hatását várom,mert nem akarok ugy járni.Igen szeretem a barátomat,7hónapja vagyunk együtt.De se házunk,én tanulok ő dolgozik.Igy csak az én szüleim tudnának segiteni.De ha ne adj isten megint igy járnék,biztos megtartanám.Most le lehet pontozni ha akartok,amiért eldobtam a saját gyermekem.De semmi nélkül én nem mertem válalni....
2008. dec. 10. 14:02
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Én négy babát veszítettem el, majd bele döglöttem, te meg itt ilyen felelőtlenül eldobod (eldobnád) a kis életeket?????? Miért okozol ekkora problémát magadnak??? Miért nem tudja az a nagy szerelem megtenni érted hogy felhúzza azt a nyamvadt gumióvszert???

Nem értelek, ha van eszed az internetet olvasni, van arra gógyid hogy ide írjál kérdést, akkor arra miért nem tellett, hogy utánanézzél hogy a megszakításos közösülésből simán lehet gyerek???? Vagy talán tudod, és ennek ellenére bevállalsz ilyeneket??? Nem vagy már gyerek úgy látom, tehát normálisan kellene gondolkodni!

Nyugodtan le lehet pontozni,csak tessék.


A kérdésedre válaszolva: a saját gyerekem ezerszer többet érne, mint egy gerinctelen ember aki elhagyná terhes párjá mert nem akarja gyereket, és fél felelősséget vállalni.

2008. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen,számitottam ilyen jellegű válaszra mint az utolsó. Nem is megyek ebbe bele.Van eszem igen.De nem tudom te mennyire vállaltad volna ugy a gyerekedet,hogy semmi nélkül.És ha felnő mit mondok neki? Hát bocs gyermekem,az apád nem volt kiváncsi rád??????? Nem érdekel ha lepontoztok,én saját magam tudom hogy mit,és miért tettem meg ezt a fontos döntés.És nem csak azért mert féltem.Csak azt nem fogom ide leirni...
2008. dec. 10. 18:31
 7/11 anonim ***** válasza:
de hogyha úgyis tudod, hogy inkább a párodat választanád mint a babót - mint multkor - akkor most mi a kérdés? :-) Egyébként ha már akkora lesz benned a vágy egy gyermek után, hogy semmi más nem számít, akkor vagy új pasit keresel vagy eleve megtartod és kockáztatod hogy elhagy. Megjegyzem - akkor is ha lepontoztok:-).- ha ehagy mégsem nagy a szerelem. Lehet persze ideologizálni, de a nagy szerelem pont attól az, hogy ugyanaz a cél és mindenben kitartunk egymás mellett. És ha ebbe "bepottyan" egy baba az csak megkoronázza. De lehet, hogy 21 évesen még fiatalok vagytok és másként gondolkodtok, ezért nem lehet pálcát törni a döntés felett.
2008. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ő gondokozik másképp. én már elég érett lennék egy aprósághoz...

most már nincs kérdésem.

2008. dec. 10. 19:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha már eldöntötted, hogy nem tartod meg, akkor miért kérdezed? (mert a kommentjeidből úgy tűnt eldöntötted).

Amúgy ha tudnád hány nő örülne ha babája lehetne?! Felelőtlen vagy nagyon!! Csak vigyázz, mert 2 abortusz után mi van ha 30 évesen már nem lehet gyereked amikor szeretnéd? te tudod mit csinálsz.

2008. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de itt ki beszél második abortuszról.én azt irtam ha ne adj isten megint egy bogyó növekszik bennem,SOHA még egyszer nem vetetném el,kerül amibe kerül.elsőre nem volt annyi bátorságom hogy szembe szálljak életem szerelmével.de most megtenném.én csak kiváncsi voltam,ki mit ir.
2008. dec. 10. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!