Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor is megtartanátok a...

Akkor is megtartanátok a babát, ha a párotok nem akarja, és képes lenne elhagyni?

Figyelt kérdés
Jövőhét vége felé kellene megjönnie. Ha nem jön meg (megszakitással védekezünk) és terhes leszek,de a párom nek akar még babát mit csináljak? Már elkezdtem szedni tablettát,de még az első levélnél tartok.De akkor is félek hogy nem jön meg.Egyedül,szülői,és más segitségével feltudnám nevelni,de rettentő rossz lenne igy.Vélemény? A mellem megduzzadt egy picit,és sokat vagyok éhes.De még koari lenne bármien tünetről beszélnem.
2008. dec. 10. 12:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én mindenképp megtartanám!

Ide szerelem vagy oda szerelem, ha emiatt elhagy, akkor nem szeret engem. És akkor 30 év múlva sem fog. Akkor meg miről beszélünk...?

Szóval, én megtartanám, ha erre kerül a sor (neadjisten), ne ne engedj a lelki zsarolásnak!!

2008. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!