Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20-22 hetes kismamik, hogy...

20-22 hetes kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én ma vagyok 22 hetes és 2 napos.

Egész nap érzem mozogni a babómat, egy-két órás kihagyásokkal. Már elég nagyokat szokot rúgni, neha kívülről is látszik.

Szerencsére én elég hamar, a 16 héttől éreztem pici mozgásokat.

Most már elég szép kismamis pocim van.

Sajnos mostanában elég hamar elfáradok, a házi munkát lassaban tudom végezni, ill. éjszaka nehezebben megy az átfordulás.

Ti érzitek már a barátokat? Mikor ereztétek először, milyen erzés volt?

Ugyan úgy tudjátok végezni a napi teendőket mint terhesség előtt? Hogy telik egy napotok?

Elnézést ha túl hosszú lett.



2016. okt. 24. 18:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Babátokat*
2016. okt. 24. 18:54
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit fáradékonyabb vagyok, fekve már sehogy sem találom a helyem, és napi 24 órában van gyomorégésem. Már nekem is látszik a pocak, a régi nadrágokat már nem tudom hordani.

A pici mocorog, de nagy rúgások még nincsenek, kb. a 17. héttől érzem.

Ezt leszámítva, mintha terhes sem lennék. Pont úgy csinálok mindent, mint eddig. Még nem akadályoz a pocak semmiben, nem szuszogok (annyira), nincs már hányingerem és nem alszok el állva is. :)

2016. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

22 hetes és 4 napos vagyok. Eddig problémamentes a terhességem, de nem vagyok olyan fitt, mint amikor a nagylányomat vártam 4 éve. Igaz, most két baba van a pocakomban. Még nem óriási a hasam (86 cm), de azért az egyke lányommal ennél sokkal kisebb volt ilyenkor.

Estére azért elfáradok, mert még dolgozom (egy pár hétig), de ipari mennyiségű magnéziumot szedek haskeményedés ellen.

A babáimat a 13. hét óta érzem mozogni. Még tudok félig hason aludni, de már nehéz forgolódni. A házi munka lassabban megy, meg a 3,5 éves lányom miatti fokozott aktivitás (már jó ideje nem emeltem fel, de megérti, hogy a tesókra vigyázni kell).

Tudom, hogy pár hét múlva már erre sem leszek képes, mert tulajdonképpen veszélyeztetett vagyok.

2016. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!