Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok kismamik, akik...

Hogy vagytok kismamik, akik szules elott tartotok egy ket hettel?

Figyelt kérdés

2016. aug. 21. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Én eddig jól vagyok, bár egyre nehezebben lélegzem, mert még mindig nagyon fent van a kisbaba. Szerencsére komoly panaszaim nincsenek. Kicsit kezdek tartani a szüléstől, hogy minden rendben legyen, időben beérjünk a kórházba, stb, mivel nekem ez az első kisbabám, így még nincs tapasztalatom e téren. Szeptember 9-re vagyok kiírva, örülnék, ha nem jönne előbb, mivel külföldön élek és anyukám meg a húgom csak szeptember első hetében tudnak érkezni. Persze, ha előbb jön, se tragédia, de azért örülnék, ha már addigra itt lenne a segítség :-)

37+4 hkm

2016. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!