Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamik hogy vagytok?

30 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Milyen súlyú már a babátok? A méhlepényetek milyen érett?

Nekem 1300g-os a babám, és másodfokban érett a lepény. voltam 4D-n és ott a doki ajánlotta a tödőérő injekciót, amitől megijedtem. Ja és még farfekvéses.Nálatok mi a helyzet?


30+2 hkm


2016. okt. 23. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is 30 hetes vagyok, 1700 grammra becsülték a babám. :) A lepény elsőfokban érett, de farfekvéses ő is, remélem befordul szülésig.

A tüdőérlelőt a lepény érettsége miatt ajánlotta? Én az első terhességemnél kaptam, 32 hetesen beindult a szülés, de szerencsére sikerült visszatartani, nem volt belőle gond.

2016. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok, a baba 1500 gramm, jelenleg harant fekszik, mindenhol erzem. En ugyanugy vagyok, mint eddig, allandoan rohanok, csinalom a temnivalot. Nem faradok, este hamar elalszom. 🙂 A lepeny rendben van, ennyit mondtak rola, nem kulonosebben firtattam.
2016. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29+1hetes vagyok remélem nem gond hogy írtam.Első baba. Eddig 3 kg híztam. Ebből 1 kg 4 dekának mérte a doki a babát. Vizesedést eddig megúsztam.. Sokat fáj a derekam. Meg non stop gyomorsavam van. Baba nagyon aktív minden rendben van.
2016. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az lematadt hogy fej végű fekvésű. Mellsőfali a lepény.
2016. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 babyboom567 ***** válasza:

30+5hetes vagyok.1 hete nem dolgozom,ez picit rosszul esett mert jövős menős vagyok,de fizikai munkát végeztem és nagyon hamar kifulladok már. A 28 hetes uh-n,a lepény 1.fokban érett, a baba becsült súlya 1540 gr volt(azóta majdnem 3 hét telt el,kíváncsi lennék mekkora).Sokat mocorog,főleg éjjel.Néha itt-ott fáj(csípő,derék,láb),állandóan sok a savam, ettől függetlenül,minden rendben.Eddig 5 kilót híztam. Jah és furcsa érzés, de még sosem éreztem ilyen csinosnak magam mint most.Nagyon szeretek kismama lenni. Koponyavégü fekvésben van,bár minden uh-n így volt.

És már alig várjuk, első baba:)

2016. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

30 hetes vagyok

Nekem 1450 gramm körülbelül a baba,farfekvéses és nekem is másodfokban érett a méhlepény

2016. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

29 hetes kismama vagyok.

A babám jelenleg harántfekvésben van. A súlyát nem tudom mert a doki sose mondja meg csak saccolni szokott. De állítólag minden rendben van vele. A méhlepény érettségére se tudom a választ, soha nem mond erről semmit a doki. Csak annyit tudok hogy zárt a méhszájam.

Babám szépen mozog, eléggé aktív szerintem. Persze vannak lustább napjai is.


Jól vagyok nagyjából, de már fáradékonyabb vagyok. Egyik cipőm és egyik csizmám szorítani szokott amikor sokat járok bennük, nem tudom hogy miért - remélem ez csak átmeneti dolog.

2016. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!