Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39hetes kismamik hogy vagytok?

39hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! En október 12.ére vagyok kiírva de mar annyira várom a baby-t de nem nagyon akar kibújni meg erre a hideg frontra sem. Eleg sírós a hangulatom es mostmár minden nehéz pedig nem hiztam sokat es a pocak sem lett "hatalmas" . Nyilalasokat néha érzek a mehszajnal de semmi különösebb...a manó nagyon aktív... ti hogy vagytok ??? Hogy viselitek a frontot ???
2016. okt. 4. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 38 hetes vagyok! Én már minden nap azt várom h na vajon lesz-e valami, ugye jött a hidegfront is, de semmi jel eddig. Nekem feszül a pocakom elég sokszor, én is érzek kis nyilallásokat de kb 1-2 mp ig tartanak, de ennyi. Az elmúlt másfél 2 hétben nekem is nagyon aktív lett a babám! Az én hangulatom is sírós, de nem vészes. Én nem vagyok frontérzékeny úgyhogy jól viselem. Úgy szeretnék jövő héten már megszülni!!! Nekem is nehezedik már, pedig én sem híztam sokat. 16.ára vagyok kiírva!
2016. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En 15-re vagyok kiirva, harmadik gyerkoc. En meg mindig nem vagyok kesz az elokeszuletekkel, es lelkileg sem a szulesre.

Egy reszrol jo lenne tul lenni a szulesen, masreszrol magat a szulest nagyon nem varom... Csak a picurt 😊

Tegnap ota total magam alatt, nem ismerek magamra, nehez igy, szegeny gyerekeimre sincs elegendo (lelki) energiam. Remelem tul leszek ezen a remes hangulaton gyorsan, mert ilyen allapotban bele sem merek gondolni milyen lenne neki allni egy szulesnek..

Amugy mehszaj mult heten mar nyitva volt, baba sokat mocorog, en keveset alszom, de fizikailag jol birom teljesen, azzal nincs gond, csak a fejemben sajna..

2016. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én holnapra vagyok kiírva. Második gyerek lesz. Már jó lenne túl lenni magán a szülésen. Nagyon várjuk a picit. Fizikailag jól viselem, aludni is tudok. Azt hittem ez a front majd beindítja, de semmi...
2016. okt. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hála az égnek en mar mindennel készen vagyok mar 2 hete ossze van pakolva a kórházi csomagom is "hátha".....dehát ez a rafinált kiskölök nem nagyon akarozik kibújni 😊 Nekem első baba...a szulestol nagyon felek de remelem hogy könnyű lesz es "annyira" nem fájdalmas...szeretnek mar en is tul lenni rajta... nálatok hogy van ?? Ha a kiírt időpontig nem születik meg utanna mikor indítják meg ??? En Esztergomba fogok szülni ott ugy működik hogy a 4.napon be kell feküdni es az 5.napon START 😊 Amennyire elvan ez a baby...mondjuk en se akarnék ilyen hidegben kijönni a jo meleg helyről 😄 Gyanítom indítás lesz... az autokazast nagyon nem birom.. iszonyatosan megfeszul a baba es nagyon fájdalmas az utazás...ma különösen az volt úgyhogy mondtam apának remelem ma szülünk...dehát nem ugy tűnik... kitartást nektek csajok 😘
2016. okt. 5. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Korhaza valogatja. En a ket elsot tulhordtam, ket kulonbozo korhazban szultem, de ugyanaz volt a doki es a protokoll is. Betoltott 40 het utan 2 naponta nst es betoltott 41 het utan fektetnek be. Hogy mikor inditjak is el, azt nem tudom, nekem vegul indult magatol mindketszer meg a befektetes elott, meg a betoltott 41 het elott.

2-es voltam

2016. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a harmadik gyermek, az előző kettő hamarabb érkezett (8 illetve 12 nappal), de most ő nem akar még kibújni. Okt. 11-ére vagyok kiírva, tehát még nem hordtam túl, de úgy "megszoktam", hogy hamarabb érkeznek, hogy most kimondottan rosszul esik, hogy ő várat. :)


Evés-ivás után nagyon aktív mindig, éjszaka pedig néha nem hagy aludni, bár az esős idő óta a két nagyobb sem alszik jól.


A hangulatom is ingadozó, bár már nem dolgozom, így kicsit könnyebb. A házimunkát kifejezetten jól bírom, sőt, igazi fészekrakó ösztön munkálódik bennem, ablakpucolással, csillártörölgetéssel...


Engem a dokim behívott 11-ére, de elvileg nem tart bent, csak 1 hét után.

2016. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!