Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átválthatok az Elevitről pl a...

Átválthatok az Elevitről pl a Hipp-Natal-ra?

Figyelt kérdés
Teherbe esésem előtt már egy jó hónappal elkezdtem szedni az Elevitet,most 9 hetes vagyok és felszedtem 4 kg-ot.Nem tudom hogy most ettől van e mert előző terhességemnél kb a 20.-ik hétre híztam ennyit.(vékony alkat vagyok,és akkor is szedtem kb félidőig)Írnátok tapasztalotakat hogy jobb lehet e az ital? Köszi!
2008. szept. 27. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

Persze hogy válthatsz.Én is leváltottam az elevitet.többek között ezért is.

Én Femibionra váltottam hidd el nagyon jó. Bár csak a 12. hétig szedtem magzatvédőt, utána az étkezésre figyeltem, de minden rendben,és eddig 4,5 kg ot híztam.

Sokak panaszkodnak h híztak az elevittől(meg más magzatvédőtől),bár hozzá kell tenni hogy első a baba.

Kérd ki az orvosod(védőnőd )véleményét.

Boldog egészséges babavárárst

22 hetes kismamam

2008. szept. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél én Maternát szedtem, és egyfolytában farkaséhes voltam. Már akkor hízni kezdtem, amikor baba még sehol nem volt. Most, a másodiknál csak folsavat szedtem a 12. hétig, és eddig 2 kg-ot híztam, most vagyok 20 hetes, és minden rendben. Néha én is beiktatok 1-1 Hipp Natal-os kúrát, folyamatosan azt sem iszom, szerintem felesleges, mert kiegyensúlyozottan táplálkozom. Egyébként én meg vagyok elégedve a Hipp Natal-lal nagyon!
2008. szept. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a 25.hétig szedtem az elevitet, és sokat híztam tőle én is. Aztán elkezdtem a Hipp Natalt és ezzel már nincs akkora étvágyam, így megállt a súlyom a gyarapodásban pedig már lassan 33 hetesek leszünk. Én szeretem, az íze se rossz, nekem a 6 hét alatt eddig nincs rá panaszom, pedig mindennap iszom.

Szóval szerintem nyugodtan válthatsz.

2008. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én 2 hónaposan kezdetem el szedni Gravidát,de nem bírtam így mindent kizabáltattak velem és a végén abbahagytam a szedését.Inkább egészségesen táplálkozok.Nem akarok 5 kg babát szülni.Most tartok a 31 hétben és 2-3 kilót híztam azt is a babára és ez is lemegy!Most a babám 1450g és a doki szerint jó!
2008. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze. Én a 16. héten váltottam, mert addigra durva székrekedésem és hányingerem lett az Elevittől.

22 hetes kismama

2008. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes hipp natalra valtani.

Én eleve mindent elolvastam a vitaminokról, es en egybol hipp natalt szedtem, minden szep, minden jó.

2008. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem az előző hsz-ekkel ellentétben más a tapasztalatom. Én Január óta szedtem az Elevitet, májusban kezdtünk el próbálkozni és egyből összejött. Most a 20. héten vagyok. 2 hete áttértem a Hipp Natal-ra és 3-4 naponta volt egy kevés székletem. Szóval nekem épp nem vált be, sokat szenvedtem tőle. Úgy látszik nekem sok benne a vas. Az Elevittől én nem híztam (1. baba), most tartok 1.5 kilónál. Ez teljesen normális.
2008. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Első gyereknél én sem hiztam tőle de most ugyérzem nagyon kapkodom fel a kg-at. El is mentem a gyógyszertárba és vettem,megkostoltam tényleg fincsi ugyhogy ezzel próbálkozom. Jut eszembe az Elevittől nekem még székrekedésem is lett,meg mindig nagyon nehezen nyeltem le a kapszulát. Mégegyszer köszi!
2008. szept. 27. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!