Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevitről mi a véleményetek?

Elevitről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az orvosom mondta hogy szedjek terhes vitamint. Kinek mi a véleménye róla? 6 hetes vagyok, jövőhéten megyek az első uh-ra.
2010. dec. 28. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességnél szedtem, szerintem jó.

Nekem nem volt tőle székrekedésem, bár sokan erre panaszkodnak.

2010. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valamit szedj mindenféleképpen az 1. trimeszterben! Én Femibiont szedek (baromi drága - de nekem ez vált be). Elevit sokaknál székrekedést okoz, majd hízást, de nyilván egyénfüggő.
2010. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én elevitet szedtem az első terhességemnél. És nem volt semmi problémám, azt mondták olyan a vérképem, hogy egy hétköznapi ember megirigyelhetné, nemhogy egy várandós. A másik, hogy aktívan éltem az életem, egyetemre jártam, tanítottam, de semmi bajom nem volt, pedig akkoriban is volt influenza járvány meg vírusos járványok.

Úgyhogy én nagyon elégedett voltam vele.

A másodiknál Gravidát szedtem, de ott vashiányom is lett a végére meg betegeskedtem is. Úgyhogy az nekem nem jött be.

2010. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Végig szedtem, szerintem jó volt.

A dokim mondta szedjem, így tèlen voltam terhes, mert nem tudok annyi vitamint megenni mint nyàron. Nincs sok friss zöldsèg gyümölcs, kell a folsav vas, ami benne van a terhesvitaminban.

Szerintem jó az elevit, minden terhes vitamin 1 árban van kb.

Az meg hogy okoz-e szèkrekedést egyèni, nekem azok előtt sem volt naponta, na meg terhesen mindent jobban tovàbb emészt az ember, terhesség velejárója.

2010. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be.Első 12 hétben Femibiont szedtem, az jó volt, utána váltottam Elevitre, na az nekem nem vált be!De próbáld meg, hátha neked jó lesz!

26h km

2010. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy látom megoszlanak a vélemények. Megróbálom aztán majd látom.
2010. dec. 28. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én terhesség előtt is szedtem vitaminokat, nagyobb mennyiségben, mint egy átlagos multivitaminban található, és ezeket szedtem a terhesség alatt is. Persze kipróbáltam az Elevitet is, de nekem nem jött be. Nagyon kevés benne a kraft... 60 mg c-vitaminnal az ember nem megy messzire... A folsav és a c-vitamin bevitelét kell leginkább növelni, na meg a kalciumét, hogy ne a csontjaidból vegye el a szervezeted.

2010. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!