Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Át lehet térni a terhesség...

Át lehet térni a terhesség közepén Elevitről Hipp Natalra?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán értelme áttérni? Pro és kontra várok érveket! Köszönöm!
2008. dec. 28. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan valthatsz.
2008. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Inkább a semmire kellene átváltani. Egyre több orvos is azt javasolja. Inkább több zöldség-gyümölcs, mert ennek a sok extra vitaminnak csak az lesz a következménye, hogy túl nagy babák fognak születni. Az, hogy ilyeneket szedjünk, csak a gyógyszergyárak érdeke.
2008. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gondot nem okoz a váltogatás. Én egy hónapig Gravidát szedtem, aztán nem volt a patikában, akkor Elevitet vettem, de azt nem szerettem, és akkor megint Gravidát vettem a következő hónapban. De nekem a védőnő amúgy azt mondta, hogy ezeket csak az első három hónapban kell szedni. Persze lehet, hogy másnak mást mond.
2008. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 12. hétig elevitet szedtem, de mivel nagyon kiszárította az bőrömet váltottam hipp natalra, de azt se minden nap iszom, kb. 5 X egy héten, szerintem semmi gond nincs belőle, sőt én már a nagy tablettától hánytam, így jobban is esik amit csak inni kell.
2008. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia a váltástól semmi bajod sem lesz.

Én még mindig nagyon hányós vagyok, pedig nemsokára a 16. hetet töltöm.

10. hét körül próbálkoztama Hipp Natallal, de szinte azonnal visszajött. És az íze meg undorító, hánynom kell, ha eszembe jut.

Így visszatértem az Elevitre, és lefekvés előtt veszem be, így nem jön ki.


Én még mindig szedem, a hányás miatt, zöldséget, gyümölcsöt szinte egyáltalán nem bírok enni, meg más ételekből is elég egyhangú az étrendem. Nem sok vitamin jut be így, ezért szedem még mindig.

Ha helyreáll a táplálkozásom, csökkenteni fogom, de ha marad belőle esetleg, azért kidobni nem fogom, hanem beszedegetem.

2008. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolo vagyok. Valoban nem szuksegeses ezek a "vitaminbombak", en sem eszem-iszom oket, de teny, hogy azert telen nehezebb megfelelo minosegu zoldesghez es gyumolcshoz jutni. En reszemrol majdnem minden nap megeszem egy babant, mert abban nagyon sok vitamin es asvanyi anyag van.
2008. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!