Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek az Elevitről?

Mi a véleményetek az Elevitről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az első babámnál azt szedtem, semmi baj nem volt. A másodiknál viszont olyan székrekedést csinált, hogy váltanom kellett Gravidára.( Most a harmadiknál is a Gravidát eszem.)
2011. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lett tőle székrekedésem pedig szedtem és szedem rendesen .

árban is megfelelő kicsit nagy meg nehéz lenyelni de elégedett vagyok vele


kétgyerekes anyuka.

2011. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sok rosszat hallottam róla, hogy hízlal, hányingerrel, hányással jár. Végül is szerencsés vagyok mert nagyon jól viselem a terhességet, néha van csak hányingerem.
2011. szept. 6. 14:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is székrekedést okozott! Doki javaslatára azonnal abbahagytam. Én semmit nem szedtem utánna, hanem rengeteg gyümölcsöt és zöldséget eszek.
2011. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is Elevitet szedtem. Az első négy hónapban olyan rosszul voltam, hogy naponta többször hánytam. Nem tudom, hogy ez az Elevittől volt-e. Egyébként nem hiszem, hogy bármi rosszat tenne a babával.


39 hetes kismama

2011. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kerria ***** válasza:

Nekem ismerősöm az első hónapokban hányt tőle, aztán váltott... és utána semmi.

Én az elejétől Femibiont szedek.

Védőnőm szerint elavult már az elevit... hogy ez persze iga-e avagy sem, azt nem tudom/ nem tudhatom.

Az orvosom is a femibiont javasolta.

2011. szept. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is sok zöldséget és gyümölcsöt eszem, de azt mondta a védőnő, hogy azzal nem viszek be annyi vitamint mint az elevittel. Mikor beteg voltam nem kellett ennyi gyógyszert szednem : Kálcium, folsav, magneB6, elevit. Már nagyon meg se tudom jegyezni melyikből mennyit és mikor.
2011. szept. 6. 14:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Énnagyon megvagyok vele elégedve. Én a Gravidától hánytam, az Elevittől pedig semmi bajom. ;) boldog babavárást. 13 h km.
2011. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is Elevitet szedek hányingerem volt az első hónapokban de az a terhességgel jár,én már a tervezésnél szedtem és akkor nem hánytam,ha szeded szerintem fölösleges mást szedni mellette hacsak az orvos nem javasol pluszban bármit az Elevitben megvan minden ami egy napra kell ,folsav, kalcium,vas,b6.És én hízásra hajlamos vagyok még is a 30.héten 8kgnál tartok és hatalmas a pocakom viszont nem vagyok kövér!És nem is eszek sokat!
2011. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem szedtem csak Maltofer-t, és 4kg makk egészséges babám született. Egész nyáron zöldségen és gyümölcsön éltem.

Szóval szerintem elég ha vasat és folsavat szedsz, max C vitamint és egészségesen étkezel.

2011. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!