Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki nem vette észre a...

Volt aki nem vette észre a terhességét? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból kérdezem hogy járt-e már úgy valaki,hogy nem tudott a babáról.Szóval meg volt a mensije...stb.Minden normálisan működött mint máskor.

Itt a kérdés az hogy amikor kiderült nem kezdett el rettegni attól hogy esetleg károsodhatott a pici?(Mondjuk ugyanúgy dohányzott,és az alkoholt sem vetette meg).

Ez csak egy kérdés,de én félek hogy egyszer ilyen is történhet velem,vagy ismerőseimmel.előre is köszönöm a válaszokat!!!


2010. márc. 6. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de van egy ismerősöm. Nagyon nehezen esett teherbe, nehezen is született meg a babája. Az orvos kijelentette, hogy legalább 4 évig nem vállalhat újra babát, mert a méhébe kerülhet és fogyatékos lehet a baba. A hölgy szoptatott és menstruált, majd mikor megmozdult a baba, akkor vette csak észre, hogy terhes. Alig egy év van a két baba között.
2010. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm járt úgy h rendesen menszeszelt.dohányzott bulizott,bulikon ivott.aztán kimaradt a menszije,elment dokihoz,és akkor már 3,5 hós babás volt.egészséges a picije.szégyenszemre a csaj végig bagózott,sőt az uccsó 2 hónapban napi 2 doboz töltött cigit szívott.
2010. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
én 13 hetes voltam amikor kiderült h terhes vagyok...nem jött meg, de nálam betegség miatt nem volt ritka h 3-4havonta 1x menstruálok.nem is ez volt az eslő gondolatom amikor nem jött meg. na mondom cisnálok egy teszet már...és pozitiv,másnap a doki megerősitette 13hetes terhes vagyok,majd elájultam.addig én is cigiztem, és 4x ittam alkoholt is(nem is keveset)azóta persze se cigise pia ez egyértelmű(nálam legalábbis) szerencsére a babámmal is minden ok. más 31hetesek vagyunk:)
2010. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én ismerősöm van most így,pedig már van 3kisfia,mégsem vette észre,hogy terhes.Most kimaradt neki,elment dokihoz és kiderült,hogy 4 hós terhes.Nagyon el van keseredve,mert nem várták,de megcsillant a remény,hogy lesz egy lánya is:))
2010. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem én nem kerülök ilyen helyzetbe!!!

Ha van valakinek még története szeretettel várom!!:)

2010. márc. 7. 10:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!