Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasi ultrahangon 8 hetes...

Hasi ultrahangon 8 hetes terhességet észre vesz az orvos?

Figyelt kérdés
Néhány hete voltam hasi ultrahangon, azt mondta az orvos, van egy szép méhem, a méretei: 7,5cm*3,8cm. Más dolog miatt voltam, de szólt volna, ha terhes lennék ugye?
2009. dec. 9. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Biztos, hogy szólt volna, egyébként nekem már 6 hetesen látta a hasi ultrahangon.
2009. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy látszódik. Nekem belgyógyász csinált hasi uh-t, és látszott a terhesség, 7,7mm-es petezsák. Akkor voltam 5 hetes. 1 hét múlva a nőgyógyásznál már az embrió volt 6mm és pulzált a szíve. 8 hetesen is látni ha van bent valaki.
2009. dec. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 8 hetes terhességet látnia kell.
2009. dec. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Akkor most már egész biztos lehetek benne, hogy minden rendben:)
2009. dec. 10. 16:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért írhattok még, kíváncsi vagyok, és remélem, hogy mindenki ugyanazt mondja, és nem vagyok terhes!
2009. dec. 11. 22:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Igen már 5-6 hetesen lászik a petezsák..A mensivel mi van?
2009. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megjött már kétszer is azóta, csak bennem volt, hogy mi van, ha mégis?.. egyébként elég valószínűtlen volt a dolog, mert szűz vagyok még, de nem tudtam kiverni a fejemből:) (petting volt, attól féltünk, hogy a barátom ujján maradhatott valami)
2009. dec. 11. 22:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Nos,akkor legyetek nagyon óvatosak,és fő a biztonság!Reméljük olyan srácnak tartogatod magad,aki tisztel,és megérdemel téged..Minden jót kishölgy!
2009. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) és igen, azóta jobban figyelünk:) és a barátom tisztel és én megbízok benne:)régóta együtt vagyunk, és boldog vagyok Vele:)
2009. dec. 11. 23:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!