Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhen kívüli terhességet...

A méhen kívüli terhességet legkésőbb mikor veszik észre? Mik a tünetei?

Figyelt kérdés
A doki az uh.-n még nem látott semmit a múlt héten.Véreredmény pozi,szerdán megyek vissza hozzá.Állandóan az jár a fejemben hogy azért nem látott semmit mert méhen kívüli a baba.Lehetséges ez?Szerintem max. 4-5 hetes lehet.
2010. máj. 2. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha méhen kívüli lenne, gyanítom lenne valami jele, hiszem ezért is fontos minél előbb elmenni orvoshoz. Az, hogy nem látott semmit, nem azt jelenti, h méhen kívüli terhesség.
2010. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt + tesztem és enyhe barnázgatásom. De uh-on semmi sem láttak, sajnos. Azt gondolta a doki biztos még kicsi, majd a jövőhéten....

De a következő héten a műtőasztalon kötöttem ki. Elviselhetetlen görcsök kíséretében!

Sajnos én így jártam, de ha neked nincs barna vagy véres pecsételésed akkor ne aggódj!

2010. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Semmi ilyesmim nincs HÁLA AZ ÉGNEK!!!!!!!

Úgy fosok nehogy baj legyen.Egyedül mensis érzésem van,de azt tudom hogy "normális" dolog.Arra már nem emlékszem pontosan hogy a magnéból mennyit kell szedni csak rémlik hogy 3-szor 2-őt.

2010. máj. 2. 18:21
 4/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam megírom hogy mi volt a dokinál.

Méhen belüli és már látott petezsákot.4 hetesre tippelte.

2010. máj. 5. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!