Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mással is elöfordult hogy nem...

Mással is elöfordult hogy nem vette észre a terhességet a 10-12. hétig? Miért?

Figyelt kérdés
szeretném tudni hogy nem csak nekem van ilyen.
2009. aug. 4. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltak tüneteim,barnáztam,azt hittem csak más a mensim.

Amikor tesztet csináltam,már 10 hetes voltam.Meg is lepődtem,pedig szerettünk volna már kisbabát,de előtte fél évig próbálkoztunk.

azóta is tünetmentesek maradtunk... :-)

Egy,ami nem kímél,az a lábgörcs.


40h

2009. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez érdekes dolog, hogy nem vetted észre. Nem tűnt fel, hogy nem jött meg rendesen? Nekem 5 napot késett, azonnal teszteltem és pozitív lett. Akkor már öt hetes terhes voltam.
2009. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
99%
Szia! Nekem is 10 hetes volt a baba, amikor eszrevettem. Nem volt rendszeres a mensim, igy nem tunt fel. Mar nagyon regota probalkoztunk, es mar nem is remenykedtem. Megis osszejott:-)
2009. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Velem is ez volt.Nagyon sokszor volt hogy kimaradt a mensim ezért már azt hittem nem is fog sikerülni.Tünet nem volt igy mire orvoshoz mentem 11 hetes elmult a baba.ráadásul elötte meg jött csak nem olyan erösen.eszembe se jutott hogy baba lenne.viszont most mindenki engem néz hülyének hogy hogy nem lehet ezt észre venni.

21 hetes!

2009. aug. 4. 21:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm így lett terhes. Már szabályosan látszott a pocakja, amikor leesett neki, hogy babás. Kb 45 kg a csaj, és a hasa lett neki a gyanús, mert megjött neki normál. 16 hetes volt /!/, amikor elment a dokihoz.

Nem buta, kisebbségi, utcasarki, hanem egy elfoglalt fiatal nő. Nem akarta a babát, de mit volt mit tenni....

Azóta a föld legboldogabb anyuja és a pasi is a férje, peig csak egyéjszakás kapcsi volt.

2009. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég baj hogy hülyének néznek,mert tényleg van ilyen.

szomszédasszonynak rendesen megjött minden hónapban,egy reggel kávéfőzés közben érzett egy nagy rúgást.már 4 hónapos volt.ja és már volt egy gyereke,de klasszikusan nem jött meg neki akkor.a másodiknál meg végig volt mensije,és semmi baja nem volt. a harmadik gyereknél nem jött meg neki,úgy mint az elsőnél.

2009. aug. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is gyakorta 2-3hónapra is kimaradt úgy a mensi,hogy nem voltam terhes,8hetes babóca volt,mikor már el mertem menni orvoshoz,de csak azért,mert sütit ettem,volt benne egy hajszál és majdnem összeh...tam magam.Holott nem szoktam öklendezni. Semmi más jelem nem volt az első babával,sajnos elvesztettem őt később.
2009. aug. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A 16. hétig nem tudtam. Rendszeres orvosi ellenőrzésre jártam, vizsgálat miegyéb az állítólagos petefészek gyulladásom miatt (mint utólag kiderült nem az volt hanem a gyerek). Mivel több orvos egybehangzó véleménye az volt, hogy természetes úton nem lehet gyerekem (fejlődési rendellenesség és egyéb miatt) nem is gondoltam rá. Döbbenet volt a javából. A fiam 12 éves.. és van két húga is, de őket már időben észleltem.:)
2009. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A sogornom 45-50 naponta menstrualt altalaban, de akkor is nagyon rendszertelenul. Mar evek ota fennallt ez a problemaja, egyszer beallitottak neki gyogyszeresen, de amikor abbahagyta ugyanugy felborult a ciklusa. Mindket babaja ilyen mensi mellett fogant, mindkettovel kb 60 napos keses utan mert tesztelni, a kulonbseg az volt, hogy az elsovel keson is volt peteerese, igy a pozitiv tesztkor kb hat hetes terhes volt, a masodik babaval viszon az elozo mensije utan ket hettel volt peteerese. Ezt mar csak uh-n lattak jo egy hettel a pozitiv teszt utan, uh szerint a baba akkor volt 10 hetes.


Mi akkor a jo oldalat neztuk: igy is volt boven ideje bepotolni a vizsgalatokat, tehat lemaradni maximum az elso trimeszterrel jaro veteles miatti aggodasrol maradtak le. Mire megtudtak es felfogtak, hogy terhes, addigra mar csokkent a veteles kockazata, nem kellett allandoan a jeleket, tuneteket figyelnie, izgulni amiatt, hogy lesz-e szivveres, hanem hipp-hopp, mar a masodik trimeszterben volt es igy a terhesseg is hamarabb elropult. :-)


(Nem ugy mint nekem. En a 2. babammal, akit most varok az elso probalkozos honapban teherbeestem, ami remek, csak ha igy nezzuk, akkor en a 0. het ota figyelek es izgulok, eleinte azert, hogy lesz-e peteeresem, azutan azert, hogy pozitiv lesz-e a tesz, utana a szivhang miatt, azutan az elso trimeszteres kockazat miatt. Most vagyok a 12. hetben, de nekem ugy tunik, mint ha mar egy eve babat varnek es meg tobb, mint ketszer ennyi hatra van. En szivesebben tudnam meg csak most, hogy "Gratulalok, maganak februarban gyereke fog szuletni!")

Gratulalok nektek!

2009. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utolso valaszolo vagyok. Azt meg hozzateszem, hogy a sogornom, akirol irtam szuleszno, eu-i diplomas es mar regen a szakmajaban dolgozik, tehat nem mondhatni, hogy buta, vagy nincs kepben a temaval kapcsolatban. Senki sem nezte hulyenek. Egyszeruen ilyen mensi mellett, illetve baba mellett is meglevo mensi mellett szerintem nem lehet eszrevenni a terhesseget, kiveve, ha valaki rosszul van, vagy havonta tesztel egyet a biztonsag kedveert.
2009. aug. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!