Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mással is elöfordult hogy nem...

Mással is elöfordult hogy nem vette észre a terhességet a 10-12. hétig? Miért?

Figyelt kérdés
szeretném tudni hogy nem csak nekem van ilyen.
2009. aug. 4. 17:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A második gyerekemet én sem vettem volna észre hamarabb, ha már a nem várt mensi napján nem tesztelek. Mivel terveztük én nem bírtam várni és teszteltem, pozitív lett. De semmi tünetem nem volt addig, amíg meg nem mozdult. Szóval aki nem produkál tüneteket és még a menzesze is rendszertelen az elhiszem, hogy nem veszi észre.
2009. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Nem vagy egyedül,nekem is a 4.hónap végén derült ki a terhességem,mert megvolt minden hónapban és még pedig rákszűrésen is voltam!Nem gondoltam,hogy terhes lehetek,mert ha védekezés nélkül 8 hónapig sárgatesthormontermelődés nélkül nem lettem terhes,akkor hogy jött igy össze?Na,mindegy!A doki mikor vizsgált,nem mondta,hogy terhes vagyok,mert előtte már szültem 3 gyereket,tehát ilyenkor a méh már eleve nagyobb!!Más vizsgálat során derült fény a terhességre!Elég érdekes és sokak számára hihetetlennek tűnhet,de tényleg igy volt!És ennek nagyon örülök!:)

2009. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%

én 20 évesen lettem terhes, minden honapban megjött, neg volt a tesztem, sokat buliztam aztán nem is érdekelt az egész, csak a kolleganömnek tünt fel, hogy minden nap meggybeföttet eszek rántottával.. erre elcipelt dokihoz, 12 hets voltam.. szerettem volna a babát de az apuka mielött megmondhattam volna, meghalt egy autobalesetben, igy a baba is meghalt..

szörnyü volt..

32 amugy eü-s vagyok.

2009. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!