Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Mikor...

6 hetes terhes vagyok. Mikor vettetek fel kismama ruhát?

Figyelt kérdés
Tudom még korai,de van egy pár farmerem ami szorít,és úgy tudom csak begombolni ha behúzom a hasam.Ezzel tudom jót nem teszek.Mit tegyek?Még nincs kismama ruhám.
2010. jan. 28. 10:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkinél teljesen változó.

Én a 23. héten vettem meg az első kismama nadrágomat, addig simán feljöttek rám a nadrágjaim.

2010. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nekem már szorítja a hasam...viszont még bandázst nem vettem.
2010. jan. 28. 11:45
 13/19 anonim ***** válasza:
gratulálok a babához.én 16 hetesen kezdtem el kismamis nacikat hordani.
2010. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szia. Első babámat várom, 14+4 hetes vagyok. Ezen a héten kezdtem el hordani a kismama nadrágokat, mert most már egyik nadrágomat sem tudom begombolni úgy, hogy ne legyen kellemetlen a szorításuk.
2010. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De én még csak 6 hetes vagyok.Normális hogy már szorít a nadrág?
2010. jan. 28. 12:38
 16/19 anonim ***** válasza:
Szia!Sógornőmnek 6 hetesen úgy fel volt puffadva a hasa , úgy nézett ki mint egy 5 hónapos terhes!:)) Én az ötödik hétben járok és szinte észre sem veszem hogy terhes vagyok.Alig várom , hogy legyen pocakom!Irigyellek!:)))
2010. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én is 16 hetesen kezdtem el hordani kismamanacit.Addig a régi farmer nem begombolva hajgumival összefogva:D

Hoszzu felsovel nem látszott.


35 h km

2010. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hét hetes vagyok, és már múlt héten nem tudtam begombolni a nagrágom, most meg már a cipzár is csak félig jön fel. Én most bandázst hordok farmarekhez, itthon meg melegítőt. Igaz nekem második baba, de az elsővel is 10 hetesen már tuti nem ért össze a gatya és korán hordtam kismamanacit. Most is az lesz, talán még előbb. Semmiképp ne szorítsd össze a hasad, mert minden mellett még rosszúl is lehetsz tőle.
2010. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes vagyok és még a régi nadrágjaimat hordom bandázzsal, nekem teljesen bevált. Most kezdenek kényelmetlenek lenni, mert úgy 3 hete kezdett el nőni a pocim igazán, úgyhogy elkezdtem nézegetni a kismamanacikat.
2010. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!