Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet télire kismama...

Hol lehet télire kismama kabátot venni? Légyszi konkrét boltokat mondjatok, ahol már saját szemetekkel láttatok, vagy vettetek kabátot, mert már nyakamba vettem a várost és semmi.

Figyelt kérdés
Budapesten
2008. nov. 23. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Brendonban tuti van, de az nagyon drága. Próbáld meg a C&A-ban is, ott is vannak kismama cuccok elég jó áron.
2008. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
őszintén? használtan vettem. érdeklődj a gondozónőnél, esetleg olyan helyen, ahol használt babaholmit árulnak. mivel rövid ideig használják, általában tökéletes állapotban adják tovább.
2008. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A Hennes & Mauritz (H&M) is vannak kismama ruhak, nezted mar?

Vatera, teszvesz itt a neten, lehet hogy szinte ujat talalsz.

2008. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. A C&A-ban néztem, de a H&M-ben nem tudtam hogy vannak. Ezeket a vaterás izéket nem tudom kezelni.:)
2008. nov. 23. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó dolgokat lehet venni az angol turkálókban fillérekért. (Már ha nem ciki neked) A Háda Kft üzleteiben (főleg az extra jelűben) gyönyörűen egyenként színek szerint vannak szétrakva a rucik. Átlag db.-ár 1500-3000 ft. De a kilósban is lehet jó dolgokat találni, ott 2000 ft/kiló Ha érdekel, tudok címet mondani, de a neten is megtalálod őket.
2008. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm megkeresem az interneten hol vannak üzletek. Régebben vásároltam ott egysmást, de nem gondoltam volna, hogy most is találnék magamnak cuccokat. kösziköszi
2008. nov. 23. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tegnap vettem a Takko- ban.

Igaz nem kismama kabát, de vannak elég nagy méretű kabátok.

Igaz kicsit nagy a karomnál, de az még jól fog jönni, ha vastag pulcsit veszek, a hasam meg szerintem márciusig belefér majd.

Vannak akciósak is, én 7000ért vettem.

Üdv

2008. nov. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én a Promódban vettem nagyon szép A vonalú szövetkabátot.
2008. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!