Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koldokpiercingem van es...

Koldokpiercingem van es 7hetes kismama! Ti mikor vettetek ki? Arany, nem fem.

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első uh rám szóltak, hogy vegyem ki mert nem tudnak rendesen megnézni. Ekkor 8 hetes és 2 napos voltam. Utána már nem is raktam vissza csak szülés után 2 hónappal amikor már lefogytam meg lement a hasam.
2009. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van,vagyis volt.ugy 8-10 hetes lehettem mikor kivettem,és be is nőtt a lyuk,és sajnos elég csunyán,de vannak ilyen szilikon pircingek is állitolag,amik kifejezetten kismamáknak vannak.de hogy hol lehet kapni azt nem tom.
2009. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akartam kivenni, vettem is egy kismamapiercinget, de egy vizsgálat során ki kellet vennem, és mire visszatettem volna, már összenőtt a közepe. Így maradt, majd szülés után újra átbökettem.

Ha nincs rá okod, nem kell kivenni.

2009. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.nekem még a 18.heti Uh-n is benn volt és akkor a Doki azt mondta hogy őt nem zavarja de onnantól kezdve hirtelen nő nagyot a poci és jobb lesz ha lassan kiveszem,kb2-3 hét és kivettem és a mai napig megvan a lyuk:) Pont tegnap próbáltam bele és átmegy minden gond nélkül a piercing:)))Most bizti nem rakom vissza de szülés után......ki tudja!A visszanövés függ,hogy mióta van benne?!

Boldog babavárást

31+6 km

2009. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első ultrahang előtt én is kivettem. Kozmetikusom mondta, hogy vegyem ki, mert ha elkezd nőni a hasam, megnyúlik a bőröm és akkor kiszakadhat a piercing. Viszont ugyancsak az ő tanácsára néha néha visszaraktam vagy 10 percre, hogy ne forrjon össze és nem is forrt. Szülés után 1-2 héttel, mikor már egy kicsit "magamnál" voltam visszaraktam.

2009. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Nekem nem forrt össze pedig nem próbálgattam. De lehet, hogy azért mert 12 éve van meg. :/

Még lánykoromból maradt.:D

2009. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes terhes vagyok és tegnap kivettem. Gondoltam elöbb-utóbb úgyis muszáj lesz, na meg nagy hasamba már amúgy sem szeretnék. Szülés után majd újra lövetem.
2009. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem vettem ki,csak a 34.hét környékén,de akkor is úgy,h éjszakára betettem,h ne forrjon be...a khzba magammal vittem,és szülés után be is tettem.Nekem egyszer se szólt se a védőnő,se a dokim,se az Uh-os doki.
2009. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy vegyem ki kb. félidőnél, mert csúnya maradhat a heg.
2009. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez szuper:-)Ugy latom vagyunk egy paran piercinges kismamak:-),boldog babavarast mindenkinek!!!
2009. jún. 21. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!