Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13-14 hetesen vettetek már...

13-14 hetesen vettetek már kismama nadrágot?

Figyelt kérdés

A nadrágok begombolása még megy, de nagyon hamar megfájdul a hasam, és ülni sem tudok már benne.

Volt aki már ilyen fiatal terhesen kismama nadrágot hordott?


2010. nov. 12. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
egész biztosan volt/van/lesz ilyen kismama. Ha ugy érzed kell a kismamanadrág ne kérdezz hanem vedd meg!
2010. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Muszáj volt, 7hónaposnak néztem ki:( ennyi idősen, pedig se nem híztam, se nem vizesedtem, nem puffadtam, egy gyerek volt... Csak lett egy pocim:D
2010. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem egesz terhesseg alatt nem kellett kismamaruhakat vennem, 1 szammal nagyobb nadrag kellett ugy felidotol meg kicsit bovebb polok

de minden terhesseg mas es ha nem kenyelmes a nadrag, akkor vegyel kismamanadragot, de a pocid soha ne szoritsa semmi

2010. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A kismama ruha/nadrág vásárlása ne függjön a hetek számától, hanem a pocak nagyságától. :) Legyél rá büszke, hogy neked már kismama ruci kell. Én alig vártam, hogy vehessek, 19. héten vettem 1 db nadrágot, mert a többi még jó volt.

Öltözködjetek kényelmesen, neki se, neked se jó, ha már feszít a gatyó.

2010. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az első terhességemnél nekem is 18-20 hetesen kellett csak a kismama nadrág. De most már 13 hetesen van akkora hasam, mint akkor volt. Pedig nem híztam semmit. :(
2010. nov. 12. 15:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már! Mi ez a szomorú arc? Várod a második babádat! Na és ha most kell az a nadrág? Kit érdekel?! Vedd meg most, a kényelmetek számít, nem más.

Tapasztaltabb anyukák szerint a második babával gyorsabban nő a pocak. :) És, hogy valami finom is legyen a dologban, előbb érzed a mozgást is.

Úgyhogy irány vásárolni. :D

2010. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a masodik, harmadik terhessegnel mindig nagyobb a pocak, mert az izmaid mar nem olyan erosek, nem rejtik ugy el a novekvo mehet
2010. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az első babammal vagyok terhes Dr már a 11. héten kellett vennem nadrágot mert nagyon szoritott a rendes. Ne törődj vele, akkora amekkora! Örülj hogy nem hizol! :)
2010. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!

Előszedtem a terhes gatyóimat, bár azok átmenetiek, de ebben a szép novemberi időben még jók lesznek. Aztán veszek téli nadrágot is.

2010. nov. 12. 22:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt mondom, amit a tobbiek, ha kell a nadrag, mert az kenyelmesebb, akkor vedd fel es kesz.

Ha jo szabasu, akkor eszre sem fogjak venni, hogy terhesnadrag, nem kell a hatadra irni, hogy hany hetes terhes vagy, meg egyebkent sem ciki.

Nekem is ket gyermekem van, de en mindket terhesseg alatt raertem boven felido utan felvenni eloszor terhesnadragot, nekem a masodik babaval sem nott koran a hasam, sot, kesobb latszott, merthogy az elsonel hiztam egybol, a masodik terhesseg alatt meg nem.

Ha ugy nezzuk, akkor lehetett volna az is ciki, hogy 26 hetes terhesen meg a metroig uldozott egy pasi ramenos udvarlassal, mert egyszeruen nem vette eszre, hogy terhes vagyok. Vagy mondjuk az, hogy volt olyan munkatarsam, aki 28 hetesen jott ra a dologra, akkor is azert, mert elmondtak neki.

De en ezt sem tartottam cikinek, sot, orultem annak, aminek az esetemben lehetett, hogy ilyen filigran maradtam babat varva is.

Te orulj annak, hogy no a pocakod!

2010. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!