Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idős terhes voltál,...

Mennyi idős terhes voltál, amikor kismama ruhát, nadrágot vettél?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
25 hetesen vettem bandázst, semmi mást. Ezzel ugyanúgy hordtam a régi ruháimat.
2011. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem már 20 hetesen kényelmetlen volt a sima nadrág. Akkor vettem meg az eslőt amíg mai napig hordok :) 31hkm
2011. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapos voltam amikor már kellett

volt 1 fekete nadrágom és egy farmerruhám, farmergatyóval

ennyi volt a kismamaruházatom, mert volt több olyan felsőm, vmilyen okból:) ami mell alatt bővült, vagy olyan volt a fazonja

jó nagy pocim volt már a végére ( a ruhák elvannak téve ha jön a kistesó)


de szép emlék :)

gratula neked 1,5 éves baba anyukája

2011. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
22 hetesen az elsőt, most kinéztem mégegyet, még azt megveszem, aztán kifújt. Ezek kimondott kismamanacik. Amúgy már régóta kényelmetlenek a rendes nacijaim, sőt általában be se érnek, de eddig elhordtam a sportnacikat, valamint a nyári nacijaimat, amiknek a derekuk nagyon sokat engedett. 23hkm
2011. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nagyon pici volt a pocakom. Tobbszor kuldtek uh-ra es a fraszt hoztak ram, hogy nem no a babam. :) Ezert en csak 28 hetesen vettem 2 darab kismama nadragot egy fekete barsonyt es egy alkalmi fekete nadragot. Irodaban dolgoztam/dolgozom es nem vegettem fel farmert. Vettem 2 darab kismama leggingszet amithez volt 2 kotott ruham amit valtogattam es 2 kotott hosszu puloverem. A ruhak es a puloverek nem kismama ruhak voltak csak leszedtem rolluk az ovet arra a par hetre. :) A steccses rovidebb puloverjeimet, kabatjaimat es ingeimet vegig hordam amig dolgoztam. 36 hetesen mar szukek voltak az ingek es kabatok de ekkor fejeztem be a munkat es otthon mar elvoltam egy sport nadragban es macko felsobe. :) Ma mar 20 honapos a kisordog es eladtam a ruhakat. Nem tervezunk tesot. :(
2011. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
16 hetesen...már akkor többnek néztek mint félidősnek...
2011. szept. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem voltam kover es meg nem hiztam szinte semmit, de kenyelmes ruhat szerettem volna. 12 hetesen vettem sima gumis dereku farmerokat, majd 16 het kornyeken az elso kismama nadragot. Inkabb leggings vagy kismama legginsben jartames kisruhakban, de volt tobb kismama nadragom is. Bandazs ide vagy oda, sokkal kenyelmesebb a kismama nadrag, nekem az volt legalabb is. Uzletben felprobalhatod es latod a kulonbseget.
2011. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

24-25 hetes volta talán, akkor vettem egy kismamanadrádog, de nagyon utáltam

Illetve a egy régi nadrágomból a hugom csinált szintén kismamanacit


jobban szerettm a harisnya+ ruha/hosszú felsőket


hál istennek a félidőig normál cuccimat tudta hordani

2011. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
16 hetesen vettem az első kismamaruhát de végig jók voltak rám.A rendes gatyóim is rámjöttek de mégiscsak kényelmesebb volt.
2011. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első babámmal a 20. héten vettem terhesnacit, végig hordtam.

A 2. babámnál előbb látszott a pocak, már 13 hetesen, így kényelmi okokból 15 hetesen vettem egy terhesnacit, és hordom is, meg múlt héten 1 szoknyát, mert egy gatya úgysem bírna ki még 5 hónapot.

1 gyerkőcós, és 17 hetes kismama

2011. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!