Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vettetek külön kismama ruhákat...

Vettetek külön kismama ruhákat? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam,hogy inkább elteszem azt a nem kevés összeget a babámnak,amit egy felsőért és egy nadrágért elkérnének!Van jó pár hosszított felsőm,ami eléggé nyúlik,valamint van pár olyan nadrágom,ami ilyen szabadidőnadrág szerű!Pulcsival vettem,tehát szabadidő együttes!De mivel kisebb pocaknál fel tudom húzni a derekamig,nagyobbnál pedig a pocak aljáig tart,és mivel ilyen meleg van egy hosszított felsővel szerintem jó!Nem akarok még külön nekem ruhákra is pénzt költeni!Nagyon drágák a kismama ruhák!Sajnos:(
2009. máj. 18. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a turkálókat. Én augusztusban szültem, 2 nadrággal, és jópár tunikaszerüséggel kihúztam. Jah, és itthon a férjem alsóndrágjaiban:)A szabadidővel az a baj, h nem tartják meg a pocakot, és le is csúszik, vmiért, nem marad meg a has alján. Kb 6 hósig tudtam hordani őket. Az egyik farmert ajándékba kaptam, egyet pedig turiztam, mindkettő farmer volt, és bővíthető gumival. Tényleg nagyon praktikus!

Most jut eszembe, kíniban vettem egy virágos ruhát, mellénél volt szabva, és a végén már csak azt hordtam. Menj el ilyen helyekre, sokat fogsz nevetni magadon, de biztos találsz jó ruhát:)

2009. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én is csak egy gatyót vettem, egyet kaptam kölcsön, meg egy felsőt vettem, és 25 hetes vagyok.Mondjuk én itthon vagyok, ha nem lennék, vagy dolgoznék, akkor több mindenre lenne szükségem.Még nyárára akarok egy szoknyát, meg max egy felsőt, és ennyi.Én sem költök erre sokat, de hát van akinek ugye kell, a munkája miatt pl.
2009. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, azt elfelejtettem, h én 15 kg-ot híztam, de a terhesfarmert még utána is sokat hordtam, szóval tényleg praktikus. Nevettük is, h jó lesz majd még jövő télen is, mert a betét melegíti a derekam, de hálistennek, már lecsúszik rólam:)
2009. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a kismamaruhákat utáltam, nem is vettem föl egyet se. (Megüt a guta a kis fodros masnis ruhácskáktól)

Általában testhezálló dolgokat hordtam, sztreccs szoknyákat, farmernadrágot, polókat, nyitott inggel. És volt 6-7 sztreccs egyberuhám, ezeket szerettem a legjobban.

2009. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én egyetlen farmerrövidnadrágot vettem meg. melegítőbe jártam nagyrészt, meg nyári vászonnadrágban, amit a hasam alatt kötöttem meg. Bár én alig híztam valamit az egész terhesség alatt, minden a hasamra ment csak, így könnyen voltam. ugyanazokat a ruhákat tudtam hordani amit amúgy is.
2009. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A mi szerencsénk hogy most a kismama szabású felsők a divat,tehát felsőt szinte bárhol tudsz venni,nem kell kismamaboltban 7-8000 ft-ért,venni olyat ami még rosszul is néz ki.Terhesnadrágra azért szükséged lesz,vegyél vagy varrass vagy alakittass át egy régi nadrágodat.Amugy kismamanacikat néha lehet találni más helyeken is,én multkor egy rendes butikban láttam nagyon jó áron,az egyik ismerősöm kinaiban vett 3000ft-ért!
2009. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az előzző terhességemet 2 nadrággal kihúztam és felsőt sem igen vettem mert amugy is szeretem a tunikákat ugyhogy volt kéznél 1-2.Most is csak 1 háromnegyedes nadrágot vettem azt is a kinaiban(kb 800 ft volt)meg 2 felsőt vettem de azok is olyanok hogy utánna is tudom hordani meleg nyári napokon....én sem költök kismama ruhákra,a múltkor bementem egy üzletbe kiváncsiságból és 8ezer ft volt egy lenvászon nadrág,azthittem elájulok.....szóval hordom ami van,ha el kell menni arra meg van 1-2 nadrág meg tunika ennyi bőven elég ugyis nemsokára remélhetőleg tudom majd hordani a régi ruhatáramat..:) üdv 33 hetes km
2009. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szülinapomra kaptam anyukámtól 2 térdnadrágot, meg 1 hosszú nadrágot. Nekem muszáj volt, mert 1 db farmernadrágom van/volt, ami már igencsak szűknek bizonyult. A páromtól pedig 2 blúzt kaptam (1690ft/db). Az egyik térdgatyót sikerült egy olyan üzletben kifogni, aminél végkiárusítás volt, és csak 2000ft-ba került minden. Pedig eleinte el sem tudtam volna képzelni magamról, hogy felveszem a kismamanadrágot, de a kényelem, meg a szükség rávitt. Ki lehet fogni jó cuccokat jó áron, csak egy kicsit utána kell járni. Sajnos több turiban is voltam, de az ottani gatyók rám nem voltak jók. :(
2009. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)A turit már én is néztem!Csak nem mindig találok olyan farmert vagy nadrágot ami jó rám!Pedig én a farmert szeretem!Nekem sem tetszenek a fodros ruhák,inkább valami kis kényelmes pamut,vékony felső meg valami nadrág!Bár én a szoknyát nem szeretem,de lehet,h abba nem lenne olyan melegem oda lent!:D
2009. máj. 18. 14:17
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem illetve veszek. 22 hetes vagyok és nem nagy a pocim, de mivel kizárólag passzos farmereket szoktam hordani így már pár hetesen vennem kellett 2 kismamanadrágot, mert a farmer nyomta a méhem (ami akkor még nem is állt ki). Ezek hosszúak, akkor még hideg volt. Menet közben bejött a meleg így vettem rövidebb gatyókat, bár ezek már nem kismamanadrágok (ezeknek az ára se húzós), hanem laza fazonok, mint például a most divatos törökgatya. Ráadásul úgy nyúlik a derekuk, hogy simán bele fog férni az óriási pocim is pedig s-esek, úgyhogy jövő nyáron is hordhatom majd őket. Tehát nacikat muszály volt vennem, mert nem volt se rövidből se hosszúból olyanom, ami laza fazon.

Felsőket pedig egész egyszerűen azért vettem, mert ezerszer csinosabb vagyok bennük, mint a sima trikóimban. Ezek mind mell alatt húzottak és csak egy van, ami konkrétan kismama, a többit "rendes" üzletben vettem. Tulajdonképp szerencse, mert most a mell alatt húzott fazon a divat és minden második üzlet ilyenekkel van tele. A legtöbb 2-3-4 ezer forint volt, pedig plázában vettem őket, tehát egyáltalán nem drágák.

Én azt mondom, hogy ha van olyan nadrágod amibe beleférsz és utcára is jó, akkor felesleges külön venni. A felsőkről meg annyit, hogy kismama üzletben sokkal drágábbak, ráadásul közel sem olyan csinosak, mint amiket én vettem. És ezeket is tudom majd terhesség után hordani.

2009. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!