Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vettetek külön kismama ruhákat...

Vettetek külön kismama ruhákat? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam,hogy inkább elteszem azt a nem kevés összeget a babámnak,amit egy felsőért és egy nadrágért elkérnének!Van jó pár hosszított felsőm,ami eléggé nyúlik,valamint van pár olyan nadrágom,ami ilyen szabadidőnadrág szerű!Pulcsival vettem,tehát szabadidő együttes!De mivel kisebb pocaknál fel tudom húzni a derekamig,nagyobbnál pedig a pocak aljáig tart,és mivel ilyen meleg van egy hosszított felsővel szerintem jó!Nem akarok még külön nekem ruhákra is pénzt költeni!Nagyon drágák a kismama ruhák!Sajnos:(
2009. máj. 18. 13:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem pamut anyagot és két nadrágot a ruhatáramból kiválasztottam/ egy vékonyt és egy farmert/ amit nem sajnáltam és a hashoz a varrónővel bevarrattam. Mint ahogy a kismamanadrágoknál van. és azzal húztam ki a terhességet.

így elég olcsón lett nadrágom. Hosszított felsőit meg vettem kettőt és kész is. meg pólóba. Ez ha mentünk valahova akkor vettem fel. itthon meg apuka meg tesómtól kért kölcsön pólókba voltam.

2009. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem muszáj volt vennem, mert a 33. hétig dolgoztam (hivatal, ügyfelek), nem járhattam be szabadidőruhában. Két kismamanadrágom volt, felsőket meg vettem kínaiban és turkálóban, de kaptam kölcsön is ruhákat. Én nem bántam meg, h' költöttem rá, mert szülés után is három-négy hónapig azokat hordtam, ki tudtam használni. Nem volt egy őrül összeg: a két gatya kb. 15.000,-Ft volt (egy farmer és egy elegánsabb fekete), a felsők közt volt 200,-Ft-os is (összesen kb. 5000,-Ft). Ha úgy nézzük, h' egy évig ennyit költöttem ruhára, nem sok. A farmert egyébként el fogom adni, tehát 4-5000,-Ft-ot ebből visszakapok.
2009. máj. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a munkám miatt muszáj volt venni.

16hetesen akkora pocakom volt, hogy azt hitték mindjárt szülök, addig próbáltam a sajátjaimat hordani, kínzás volt.

Összesen költöttem 20e-t ruhákra három nadrág+1felső, a felsőket a régieket hordom, kimondottan csak alkalminak vettem egyet.

Van egy nyári szabadidő nacim, ami folyton lemászik rólam, ha meg megkötöm, akkor szorítja a pocakot, itthonra teljesen jó, már nem nagyon mozdulok ki, elég nehéz a pocak, meg mindjárt szülök.

2009. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!