Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Mikor...

6 hetes terhes vagyok. Mikor vettetek fel kismama ruhát?

Figyelt kérdés
Tudom még korai,de van egy pár farmerem ami szorít,és úgy tudom csak begombolni ha behúzom a hasam.Ezzel tudom jót nem teszek.Mit tegyek?Még nincs kismama ruhám.
2010. jan. 28. 10:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 hetesen kezdtem kismama nadrágot hordani,de persze ez teljesen egyéni!
2010. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt kimondottan kismamaruhám. Szerintem még te is bőven ráérsz vele, még meg is unhatod...Egy ötlet: Ne gombold be a nadrágot, lehet kapni különféle bandázsokat, amik eltakarják a cipzárt és még csinosak is. Ilyenre gondolok: [link]
2010. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A szorítás semmiképp nem tesz jót. ha nincs rucid, vagy valami okból nem tudsz venni hamarosan, inkább járj maci-naciban, laza gumis nadrágban.
2010. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


én amikor még csak szorított a gatya, nem gomboltam be, hanem gumit használtam és bandázst hordtam, a c&a- ban vettem, aztán amikor már gömbölyödött vettem 2 nadrágot, hát megváltás volt, főleg kocsiban. :)

2010. jan. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egészen a 14. hétig jóvolt az egyik nadrágom, azt nyűttem. Utána vettem fel kismamanadrágot, de az meg bő volt egy darabig...
2010. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én kb. 10 hetesen kezdtem felvenni kismama nadrágot, mert akkorra kezdtek szűkülni a nadrágjaim na és persze mindig rámszoltak, hogy ne szorítsam le a hasam. Most 21 hetesen már csak terhesnadrágot hordok, meg otthon tréning nadrágot, mert mást már nem is tudnék hordani.
2010. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha már szűknek érzed akkor mindenképpen keres valami lazábbat.Kifejezetten kismama nadrágot a 14 hét körül kezdtem hordani mert már az volt kényelmes!

boldog baba várást:)

35 hetes kismama.

2010. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

En felido kornyeken a masodik babamat varva, 25 hetesen az elso babamat varva.

Az elso hetekben en puffadtam csak, meg nem babahas volt. REggelente meg nem volt gond a nacival, delutan, este lett kenyelmetlen. Ha kenyelmetlen volt, akkor a gombot gumival fogtam ossze. Vettem egy bandazst is, de az baromi nagy volt ram, csuszott, nem tartotta meg a nadragot. MOndjuk en vekony vagyok, valoszinuleg emiatt csuszott le rolam, pedig a legkisebb meretet vettem.

A masodik babanal viszont nem volt ilyen gondom sem, mert epp nyaron estem teherbe, szoknyat, ruhat hordtam, leggings-t, nem szoritott egyik sem.

2010. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyenlőre járj 1 kicsit nagyobb nadrágban, de mindenképpen legyen kényelmes a ruhád. Amúgy nagyon változó, kinek mikor kell terhes naci. Nekem az első terhességemnél csak a 20 hét környékén kellett, most a másodiknál már a 10 hét környékén nőtt a hasam és akkor már felvettem a kismama nacikat.
2010. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Sokat segítettek!

Boldog babavárást mindenkinek!

2010. jan. 28. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!